100 TL'ye Paugge v1.2 VESA sertifikalı DP kablo alınır mı?

Alpha Frozen

Hectopat
Arkadaşlar, bu ürünün yorumlarına vs. baktığımda kullanan herkesin çok memnun olduğunu gördüm fakat para harcamaya değer mi? Kullandığım kabloda herhangi bir görüntü sorunu vs. yaşamıyorum ve bu kabloyu aldığım zaman da pek bir şey değişeceğini sanmıyorum. Durup dururken almanın bir mantığı var mı? Bir de 5 TL fark ile entepe teknoloji satıcısından mı almalıyım?

Alınır. Türkiye'de alabileceğiniz en kaliteli marka zaten. Technopat'ın da inceleme, kutu açılışı ayarında bir videosu da var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha yeni aldın bu kabloyu. Monitörle gelen kabloda nadiren sorun oluyordu. 144 HZ ile Gsync açınca sanki renk canlılığı bir tık düşüyordu. Aynı monitörden arkadaşımda da var. Onda da 144 HZ ve Gsync açınca hafif renk solması oluyor. Bu kablo ile Gsync açık ve kapalı canlılık farkı kalmadı. Neden böyle bilmiyorum ama tespitlerim bu. Bu kabloyu tercih sebebim Vesa sertifikalı olması, Emi koruması ve birkaç gün sonra 10 BIT renk veren MSI OPTIX MAG274R monitöre geçecek olmam. Yeni monitör ile DP kablo gelmiyor ve 1 milyar renk veren bu monitöre yakışır bir DP kablo ile alınabilecek en iyi kalitede görüntü almayı garantilemek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı