100₺ üstü oyuncu mouse önerisi

100-130₺ bütçe, yanında bu bütçeyle alabileceğim en iyi fareyi istiyorum. Siz ne önerirsiniz?
Everest sgm x7 ürününe bak derim. En azından bir kere kullan büyük ihtimalle memnun kalırsın.
Sorun çıkarsa bile çok fazla masraf ettirmez. Fiyatı düşük olduğu için bozulsa bile çok koymaz.
Hocam kendim kullandım mouse çok ağır, malzeme kalitesi çöp ben aldıktan 4 ay sonra ışığı ve DPI değişmemeye başlaı zaten.
146 gram.
Hocam kendim kullandım mouse çok ağır, malzeme kalitesi çöp ben aldıktan 4 ay sonra ışığı ve DPI değişmemeye başlaı zaten.
146 gram fare nasıl ağır gelebilir.

Everest sgm X7 ürününe bak derim. En azından bir kere kullan büyük ihtimalle memnun kalırsın.
Sorun çıkarsa bile çok fazla masraf ettirmez. Fiyatı düşük olduğu için bozulsa bile çok koymaz.

146 gram.

146 gram fare nasıl ağır gelebilir.

Hocam o mouse 220-240 gram civarı.

100₺ değil fakat yakın fiyatta everest sgm-x7 modelini tavsiye ederim.Ucuz diye önyargılı olma baya iyi bir ürün.Hem çok sağlam gerçekten bütün samimiyetimle söylüyorum 30 seferden fazla masadan düştü bir bozulma deformasyon yok.Eki Görüntüle 934800
Sende iyi oldu diye dandik markaları önerme bencilliğine girme.

Hocam o mouse 220-240 gram civarı.
IMG_20210322_134105.jpg

Sende iyi oldu diye dandik markaları önerme bencilliğine girme.
100₺ alacağın fare sanki çok üst düzey bir markanın çok üst düzey bir ürünü olmasını mı bekliyorsun? Marka takıntısı yapma.

100-130₺ bütçe, yanında bu bütçeyle alabileceğim en iyi fareyi istiyorum. Siz ne önerirsiniz?

Rengi otomatik değişiyor sen değiştiremiyorsun çok iyi mouse ama 9-10 aydır kullanıyorum hiç sıkıntısı yok, zaten Lenovo bilindik marka.

Yeni konular

Geri
Yukarı