100 Upload Hızıyla Kaç Bitrate Yayın Yapılır?

Vay arkadaş, 100 Mbps upload alacak kadar hız var(mış). Ben hâlâ 1.5 Mbps download alayım. Bu arada yorum yapanların hepsi cevabını vermiş zaten ama ben de birkaç şey eklemek istiyorum. Bilgisayarının performansı yetiyorsa rahat 60 fps yayın açabilirsin.

@Eryd'in de dediği gibi size 3000 bit rate de yeter. Ben kendi internetimden 360p yayın bile izlerken zorlanıyorum.

Yorumları okuyunca üzüldüm. :cry:

Partnerlik almak uzun sürmeyebilir çünkü YouTube kitlesi her ne kadar leş olsa da oraya da 4K içerik çıkaracağım. 1080@60 6000 Bitrate vereyim çok fazla buffering olursa kademe kademe düşürürüm.

YouTube 2160@60 destekliyor mu?

Mevcut evdeki internetim TurkNet ve YAPA'da. 100 Download 30 Upload alabildiğim için çok memnunum, ancak taşınacağım yer öğrenci yerleşkesi diye geçiyor ve Türk Telekom Fiber çekmişler.

Yorumları okuyunca üzüldüm. :cry:

Partnerlik almak uzun sürmeyebilir çünkü YouTube kitlesi her ne kadar leş olsa da oraya da 4K içerik çıkaracağım. 1080@60 6000 Bitrate vereyim çok fazla buffering olursa kademe kademe düşürürüm.

YouTube 2160@60 destekliyor mu?
Frankfurt'tayken benim de 100mbps simetrik internetim vardı, şimdi aynı fiyata 50down/4up kullanıyorum TR'de. Ne yazık ki bu ülke böyle. Ekonomimiz çok iyi, alım gücümüz de çok yüksek olduğundan kötü mala bile fahiş fiyatlar veriyoruz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı