1000-1200 TL 144 HZ Monitör Önerisi

Bu nasıl?
Fiyatı 1500 TL'ye kadar esnetsem daha iyi modeller bulabilir miyim?

panel sororunu var diye duymuştum mesela

Bunu alabilirsin;

Şu da gayet güzel ancak parlaklığı biraz düşük kalıyor.

O 1000 TL olanı tavsiye etmem. Tasarım olarak falan çok kaba duruyor. Almışken üstüne biraz daha koyup iyi birşey alın bence.

panel sororunu var diye duymuştum mesela
Tüm panellerde sorun var. Mesela Wiewsonic'de, Samsung'da ve MSI'da ışık sızması var. TN panelde ghosting var. AOC da ölü piksel olabilir bende çıkmadı. Arkadaşım aldı onda da çıkmadı. Zaten 3 yıl ölü piksel garantisi var. IPS olduğundan renkler şahane.

Bunu alabilirsin;

Şu da gayet güzel ancak parlaklığı biraz düşük kalıyor.

O 1000 TL olanı tavsiye etmem. Tasarım olarak falan çok kaba duruyor. Almışken üstüne biraz daha koyup iyi birşey alın bence.
Parlaklık gayet iyi bence. Tam yerinde bence. Eğer beğenmezseniz 15 günde iade var. G-Sync uyumu çok iyi AOC 24G2U RTX 2070 Super ile kullanıyorum.

Parlaklık gayet iyi bence. Tam yerinde bence. Eğer beğenmezseniz 15 günde iade var. G-Sync uyumu çok iyi AOC 24G2U RTX 2070 Super ile kullanıyorum.
Valla parlaklık 250 cd insanlara yeterli gelmeyebilir. Zaten tam sınırda. Ama ben üstteki Samsun monitörü daha çok tavsiye ederim. Çünkü ips olmadığı için fazla ölü piksel çıkma riski yok. Ayrıca fazladan Quantum Dot teknolojisi de bulunuyor.

Maximum 1500 TL'ye çıkabilirim şu anda. Tekrar monitör alma şansım olmayacak. Ona göre fiyatının en iyisini almak istiyorum. Eski panel olmazsa daha iyi olur. Aşırı kararsız kaldım

Bunda karar kıldım arkadaşlar. Daha iyisini bulabilir miyim? Yoksa bu yeterli mi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı