1000-1200 TL Arası Notebook Tavsiyesi

Atakan Ermiş

Kilopat
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Front-end Developer
Bugün küçük bir araştırma yaptım.

ASUS K501LB Notebook

Bu laptopun özellikleri hoşuma gitti. GTA V gibi oyun videoları çekmek için laptop arıyordum. Toplama düşünmüyorum. PCDepo' ya güvenmeli miyim? Bunun dışında notebook önerisi yapar mısınız?

Öncelikle merhabalar.100-1200 TL arası bir Notebook'ta GTA5'i oynayabileceğini sanmıyorum.Ayrıca video çekme programları da FPS düşürdüğü için işin çok zor hale gelebilir.Asla notebook önermem ben sana.Masaüstü her zaman daha iyidir diye düşünüyorum ben.Ama çok geziyosan yanında taşımak istiyorsan HP veya Acer tercih edebilirsin :)

Öncelikle merhabalar.100-1200 TL arası bir Notebook'ta GTA5'i oynayabileceğini sanmıyorum.Ayrıca video çekme programları da FPS düşürdüğü için işin çok zor hale gelebilir.Asla notebook önermem ben sana.Masaüstü her zaman daha iyidir diye düşünüyorum ben.Ama çok geziyosan yanında taşımak istiyorsan HP veya Acer tercih edebilirsin :)

Yani GT940M GTA V için yetersiz mi?

Dediğiniz laptop gayet iyi. Fakat stokta yok. Girdiği zamanda o fiyatta olacağını zannetmiyorum.
Zaten okul dönemi boyunca para biriktireceğim. 1 yıl sonra anca alabilirim. Dolar artmazsa inşallah ASUS K501LB alacağım zaten sadece "PCDepo güvenli mi?" diye sormuştum zaten. Konu kapanabilir.

Evde çok geziyorum denebilir :p . Bu fiyata GTA V de video çekebileceğim toplama imkanı olacağını da sanmıyorum. Sanırım notebook a bakmadan yorum yazdın. İçerisinde GT940M Ekran kartı bulunuyor.

GT 940M değil, GTX 940M :) Yani gayet iyi. Diğer özellikler daha düşük, öylede olmalı zaten fiyatı düşürmek için. (Casper olsa GT 630M koyardı ona :D)

Bu arada işletim sistemi FreeDos olarak geliyor. Yani sen kuracaksın işletim sistemini. ^^

Zaten bu fiyat Skalasında alabileceğim en iyi notebook lardan. FreeDos sıkıntı değil halihazırda bir Windows 8.1 Lisansım var.

GT 940M değil, GTX 940M :) Yani gayet iyi. Diğer özellikler daha düşük, öylede olmalı zaten fiyatı düşürmek için. (Casper olsa GT 630M koyardı ona :D)

Bu arada işletim sistemi FreeDos olarak geliyor. Yani sen kuracaksın işletim sistemini. ^^

Sadece PCDepo da öyle yazıyor. Aslı GT940M Araştır iştersen.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı