1000 - 1200 TL membran klavye önerisi

Bütçe
1200

Xergeon

Decapat
Daha fazla  
Bütçem başlıkta. Mevut klavyemde CS veya herhangi bir FPS oyununda CTRL basıkken W ya bastığımda karakterim ileri gitmiyor ve bu Battlefield veya benzeri diğer oyunlarda da var ve canım sıkıldı. 1000 - 1200 TL bandında membran klavye önerirseniz sevinirim. Numpad tuşlu olması benim için daha iyi.

Membran olma sebebi ne?
Şuan kullandığım ve önceden yaklaşık 3 yıl kullandığım HyperX Alloy Core model klavyelerin sessiz olması ve basış hislerinden memnunum. Ayrıca klavyenin yüksek ses çıkarmasından nefret ediyorum.

Membran olma sebebi ne?

Hocam sağlam gibi duruyor Corsair fakat sol tarafındaki tuş mevzusu kafama takıldı yahu.

Şuan kullandığım ve önceden yaklaşık 3 yıl kullandığım HyperX Alloy Core model klavyelerin sessiz olması ve basış hislerinden memnunum. Ayrıca klavyenin yüksek ses çıkarmasından nefret ediyorum.

Hocam sağlam gibi duruyor Corsair fakat sol tarafındaki tuş mevzusu kafama takıldı yahu.
Çok sağlam klavye membranlar arasında. Ayrıca soldaki tuşlar sizi bazı oyunlarda avantajlı duruma geçirebilir makroları sayesinde.

Onlar makro tuşları hocam. Olması daha iyi eğer tek tuşla bir iş yapacaksan. Mesela ben Discord'da sağırlaştırma ve mikrofon kapatmak için Scroll Lock tuşunu atadım. Açınca ışığı yanıyor, kapayınca ışığı sönüyor. Makro bu tarz işlevler için çok işe yarıyor. Maalesef klavyede fazladan makro tuşu olmadığı için, bende Scroll Lock için koyulan ışıktan faydalandım.

Çok sağlam klavye membranlar arasında. Ayrıca soldaki tuşlar sizi bazı oyunlarda avantajlı duruma geçirebilir makroları sayesinde.
Makro tuşları. Fonksiyon atayabilirsiniz işinizi kolaştırır bazı şeylerde. Rahatsız edici olduğunuda düşünmüyorum.
Aslında tekrar düşündüm de Diablo 4 oynamaya başladım belki de makro tuşları işime yarayabilir. Çok sanmıyorum fakat incelemeri de fiyatı da sağlam duruyor. Başka önerebileceğiniz modeller var mıdır? Bu modeli beğendim

Aslında tekrar düşündüm de Diablo 4 oynamaya başladım belki de makro tuşları işime yarayabilir. Çok sanmıyorum fakat incelemeri de fiyatı da sağlam duruyor. Başka önerebileceğiniz modeller var mıdır? Bu modeli beğendim
Bu klavyeyi kaçırmayın hocam, multimedya tuşları da varmış. Benim klavyemde de var çok işinize yarıyor.

Şu an kullandığım ve önceden yaklaşık 3 yıl kullandığım HyperX alloy Core model klavyelerin sessiz olması ve basış hislerinden memnunum. Ayrıca klavyenin yüksek ses çıkarmasından nefret ediyorum.

Sesten rahatsız oluyorsan red Switch veya brown Switch deneyebilirsin, ikisi de sessiz. Blue Switch klavyeleri ben de sevmiyorum, daktilo gibi ses çıkartıyorlar.

Geri
Yukarı