1000-1200 TL Telefon Önerisi

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Merhabalar. Kardeşim için 1000-1200 TL aralığında bir telefon almak istiyorum. Çok oyun oynamıyor, genellikle fotoğraf çekmek, video izlemek, film izlemek gibi şeyler için kullanacak. 1200 TL'nin üstünde olmazsa güzel olur. Teşekkürler şimdiden.

Samsung A10 öneririm.

Rakiplerine göre ekranı büyük, kamera olarakta iyi, performans olarak rakiplerinden üstün bir telefon zaten bu bütçede çok seçenek yok.

Biraz bütçe artırabilirseniz ve ihtilatçı garantili alırım derseniz Samsung A20 ve Samsung M20 daha iyi bir tercih olur.

Son düzenleme:
Xiaomi a2 lite Yaklaşık 1 yıldan beridir kullanıyorum. Tam bir fiyat performans canavarı işlemcisi güçlü snapdragon 625 kullanıyor. fiyatı 1350TL biraz aşıyor ama sıkıntı olmaz. Aynı zamanda babamda gm8 var. kapla kullanım için gayet uygun fakat kapsız kullanımda gri telefonunuz rengi siyaha dönüşebilir. Çok çabuk soyulan bir boyası var ve gm logosu felan çok çabuk siliniyor. Ama Android one dan şaşma derim.
ek olarak 1080p bir çözünürlüğü ve 4000 mah bataryası var. Her türlü xiaomi derim !
Benim için fps önemli pubg yi akıcı oynamak istiyorum derseniz redmi 7 bu bağlamda iyi bir seçim ekran çözünürülüğü az ve snapdragon 636 kullanıyor.

Xiaomi a2 lite Yaklaşık 1 yıldan beridir kullanıyorum. Tam bir fiyat performans canavarı işlemcisi güçlü snapdragon 625 kullanıyor. fiyatı 1350TL biraz aşıyor ama sıkıntı olmaz. Aynı zamanda babamda gm8 var. kapla kullanım için gayet uygun fakat kapsız kullanımda gri telefonunuz rengi siyaha dönüşebilir. Çok çabuk soyulan bir boyası var ve gm logosu felan çok çabuk siliniyor. Ama Android one dan şaşma derim.
ek olarak 1080p bir çözünürlüğü ve 4000 mah bataryası var. Her türlü xiaomi derim !
Benim için fps önemli pubg yi akıcı oynamak istiyorum derseniz redmi 7 bu bağlamda iyi bir seçim ekran çözünürülüğü az ve snapdragon 636 kullanıyor.
Bakın arkadaşlar satın alacak arkadaş belirtmiş ki "Kardeşim için 1000-1200 TL aralığında bir telefon almak istiyorum. Çok oyun oynamıyor, genellikle fotoğraf çekmek, video izlemek, film izlemek gibi şeyler için kullanacak." sizler ise yüksek performanslı, oyun oynanabilecek seviyede güçlü telefonlar öneriyorsunuz biraz daha ucuz tutalım bence önerileri ki arkadaşın cebinde para kalsın :D.

Galaxy A10 veya A20 olabilir arkadaşın önerisi gibi ancak ben yine de Galaxy M20'yi bi' düşünün derim.

Bakın arkadaşlar satın alacak arkadaş belirtmiş ki "Kardeşim için 1000-1200 TL aralığında bir telefon almak istiyorum. Çok oyun oynamıyor, genellikle fotoğraf çekmek, video izlemek, film izlemek gibi şeyler için kullanacak." sizler ise yüksek performanslı, oyun oynanabilecek seviyede güçlü telefonlar öneriyorsunuz biraz daha ucuz tutalım bence önerileri ki arkadaşın cebinde para kalsın :D.
Kanka hani alınca 3-4 yıl kullanıcan ya cimrilik yapma da bi tık üstünü al. 720p telefon kalmıcak 2-3 yıl sonra. film izlicek Fhd şart.

Kanka hani alınca 3-4 yıl kullanıcan ya cimrilik yapma da bi tık üstünü al. 720p telefon kalmıcak 2-3 yıl sonra. film izlicek Fhd şart.
İyi de sizin attığınız telefonlarda yetmeyecek ki 2-3 yıl sonra hepsi neredeyse aynı seviye telefonlar. 8K çekim devri başladı. Yakında belki 8K ekranlı telefonlara sahip olacağız.

Aynen kanka başlamıştır. Türkiye'nin %90 nı 4k kullanıyor zaten. 2-3 Seneyede alırız 8k aynen.
Şimdi insanların geneli 4K kullanmıyor olabilir. Bana 2-3 sene sonra en yaygın teknolojilerden biri olmayacağının garantisini vermeniz mümkün mü? Ayrıca sürekli telefondan mı izleyecek filmleri?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı