1000-1200 TL'ye 65% klavye önerisi

Bütçe
1000-1200
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhaba, mevcut kullandığım klavyem ölmek üzere olduğundan yeni bir klavye arayışına girdim. Birkaç model hatırlıyorum ve birkaç tane model de buldum ama hangisi alınır ya da daha iyisi var mıdır emin değilim. O yüzden önerilerinize ihtiyacım var.

Aradıklarım:

-Mekanik ve sessiz Switch.
%65, TKL'ya da %75 boyutlarında olursa güzel olur.
-Mümkünse üretim yeri fark etmeksizin Çin dışı bir marka.
-Türkçe karakterin olup olmaması önemli değil ama enter tuşu büyük olursa daha güzel olur.

Bulduğum modeller:

E-yosoo Z686.

Magic refiener rk 68.

K552 kumara.

Şimdiden öneri ve görüşleriniz için teşekkür ederim.

Merhaba, mevcut kullandığım klavyem ölmek üzere olduğundan yeni bir klavye arayışına girdim. Birkaç model hatırlıyorum ve birkaç tane model de buldum ama hangisi alınır ya da daha iyisi var mıdır emin değilim. O yüzden önerilerinize ihtiyacım var.

Aradıklarım:

-Mekanik ve sessiz Switch.
%65, TKL'ya da %75 boyutlarında olursa güzel olur.
-Mümkünse üretim yeri fark etmeksizin Çin dışı bir marka.
-Türkçe karakterin olup olmaması önemli değil ama enter tuşu büyük olursa daha güzel olur.

Bulduğum modeller:

E-yosoo Z686.

Magic refiener rk 68.

K552 kumara.

Şimdiden öneri ve görüşleriniz için teşekkür ederim.
Bütçe artarsa RK68 iyi bir alternatif gibi.

@Kaan Diktaş @SadeceYiğit hocam kusura bakmayın, son bir soru sormak istiyorum. Bir de Ajazz AK33 modeli nasıldır? AK873 almak kafama yattı ama 7 Mayıs tarihinde geleceği söyleniyor ve o tarihe kadar mevcut klavye o kadar süre dayanır mı emin değilim. KDE connect ile telefonumu klavye yaparak günlük kullanımı hallederim ama AK33 modeli alınabilir bir modelse yakın tarih teslim edileceğinden onu seçebilirim.

@Kaan Diktaş @SadeceYiğit hocam kusura bakmayın, son bir soru sormak istiyorum. Bir de Ajazz AK33 modeli nasıldır? AK873 almak kafama yattı ama 7 Mayıs tarihinde geleceği söyleniyor ve o tarihe kadar mevcut klavye o kadar süre dayanır mı emin değilim. KDE connect ile telefonumu klavye yaparak günlük kullanımı hallederim ama AK33 modeli alınabilir bir modelse yakın tarih teslim edileceğinden onu seçebilirim.

Fiyatını hak eden bir model değil hocam. AK873 alın derim ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı