1000-1200 TL'ye neler alınabilir ?

WereBear

Kilopat
Daha fazla  
Konuyu yanlış yere açtın demeyin ilk önce PS3 almayı düşünüyorum. PS4 alda demeyin çünkü Tüplü TV'miz var 1200 TL PS4'e verip Tüplü TV'de oynamak istemiyorum ki babam zaten 2.el almama razı olmaz. Bu arada sadece PS3 almayı düşünmüyorum. Monitör TV =350 TL PS3=500 TL GTA 5 =150 TL Toplam = 1000 TL şeklinde hesapladım. Siz neler önerirsiniz ? Bu yazda liseyi kazanırsam(Düz lise ve İmam Hatip Liseleri dışında) Babam bana Laptop alma sözü verdi ki maksimum 1500 TL verecek Laptop içinde masaüstünü de kabul etmiyor çok yer kaplıyor diye. Siz neler önerirsiniz ?

Liseyi kazanırsam Laptop mu alayım maksimum 1500 TL'ye yoksa üstteki yazıda bahsettiğim şeyleri mi ?

Son düzenleme:
Laptop almalısın.
İyi de maksimum 1500 TL'ye ne kadar iyi bir laptop alabilirim ki hemde oyun oynamayı seven biriyim ? Yani laptop alırsam onun kesinlikle GTA V- Farcry 4 gibi oyunları oynatması lazım. PS3'e FarCry 4 çıkmayacak(Emin Değilim Haberlerini Takip Etmiyorum) ama GTA V var en azından :)

O fiyata alacağın laptopda 840M veya 750M olacak yüksek ihtimal. Onunla da bahsettiğin oyunları oynayabilirsin.
Laptop 12 - 14 saat aralıksız çalışabilir mi ? Isınma sorunu olur mu ? Sürekli garantiye götürmek istemiyorum ablamın bilgisayarında öyle oldu ve 840M'li ya da 750M'li laptop linki atar mısın Vatan Computer ya da Bimeks olsun. He bu arada PS3 alırsan 12-14 saat onu çalıştırmaman gerek zaten dersen zaten öğlen okuldan geliyorum dersler kahvaltı felan babamın işten dönüş saatine kadar günde en fazla 6 saat çalıştırabilirim PS3'ü aslında bu bir bakımdan iyi çünkü çok bilgisayar başında duran biriyim.

Far cry 4 ps3'e gelecek.

O fiyata alacağız laptop yeni nesil oyunlar için yetersiz kalacaktır. Ps3 veya ps4 düşünün derim ben.

Far cry 4 ps3'e gelecek.

O fiyata alacağız laptop yeni nesil oyunlar için yetersiz kalacaktır. Ps3 veya ps4 düşünün derim ben.
Ya şimdi PS4 alıcam ama onu Tüplü TV'den oynamak zorunda kalacağım :( O yüzden 1000 TL'ye kendi odama küçük bir televizyon ve PS3 düşünüyorum. Birde PS3 ile ilgili bir sorum var mesela ben PS3'e GTA V aldım ve oyunu taktım PS3'e. Bildiğim kadarıyla bir yükleme yapıyormuş. Bu yüklemeyi yapınca oyunun diskini takmadan oynayabilir miyim ? Çok çizilsn istemem çünkü :)

Birde aklıma gelmişken söyleyeyim şu televizyonda (SKYTECH ST-1930 LED LCD/MONİTÖR TV + ST-13000 UYDU ALICI HEDİYE - Teknosa PS3'ü sorunsuz oynayabilir miyim ?

O fiyata o marka değilde Asus, AOC gibi markalara yönelin derim ben. Blu Ray'den oynarken ps3 yükleme yapmaz. Onun yerine hafızası yüksek bir model alırsınız yada daha sonra harddisk takviyesi yaparsınız, oyunları da digital olarak satın alırsınız PSN'den. Digital her zaman iyidir.

O fiyata o marka değilde Asus, AOC gibi markalara yönelin derim ben. Blu Ray'den oynarken ps3 yükleme yapmaz. Onun yerine hafızası yüksek bir model alırsınız yada daha sonra harddisk takviyesi yaparsınız, oyunları da digital olarak satın alırsınız PSN'den. Digital her zaman iyidir.
Monitör değil mi onlar ? Yani kasaya ihtiyaç duymadan PS3 oynayabilir miyim ? Birde modemim 72 MBps ve şu an 2 masaüstü 1 laptop 2 telefon bağlanıyor yani hızı gayet iyi. 1 ay sonra 2 masaüstü 1 telefon bağlı olacak zaten yandakiler pek girmiyor daha doğrusu pek evde olmuyorlar yani 1 masaüstü ve 1 telefon bağlanıyorum. PS3'te GTA V Online'de yavaşlamaz herhalde değil mi ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı