1000-1200 TL'ye Palm grip için fare önerisi

Bütçe
1000-1200

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, şu an kullandığım Omen Reactor farem epey kötü durumda olduğu için yeni bir fare almak istiyorum. Aklımda vxe R1 SE vardı lakin mcu tarafı problemliymiş. Attack shark X3'e baktım, çok bir sıkıntısı yokmuş gibi duruyor. X3 hakkında ne düşünüyorsunuz ve bu bütçede alternatif var mıdır?

@SF24 Hocam diğer konuda konuşmuştuk lakin kendi konum üzerinden sormam daha doğru olur diye düşünerek buradan yazıyorum. AJ199 ithalat ücretiyle beraber 1416 lira civarına denk geliyor. Alınır mı? Yoksa M800 Pro daha iyi bir tercih mi olur?

Son düzenleme:
Merhaba, şu an kullandığım Omen Reactor farem epey kötü durumda olduğu için yeni bir fare almak istiyorum. Aklımda VXE R1 SE vardı lakin mcu tarafı problemliymiş. Attack shark X3'e baktım, çok bir sıkıntısı yokmuş gibi duruyor. X3 hakkında ne düşünüyorsunuz ve bu bütçede alternatif var mıdır?

@SF24 hocam diğer konuda konuşmuştuk lakin kendi konum üzerinden sormam daha doğru olur diye düşünerek buradan yazıyorum. AJ199 ithalat ücretiyle beraber 1416 lira civarına denk geliyor. Alınır mı? Yoksa M800 Pro daha iyi bir tercih mi olur?

SE çok sakat model.
Ben M800 Pro-Ultra veya XM1r alınması en mantıklısı diyorum hala.

SE çok sakat model.
Ben M800 Pro-Ultra veya XM1r alınması en mantıklısı diyorum hala.
Hocam şu anda Darmoshark M3 ve Ajazz AJ139 arasında gidip geliyorum, ikisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

M3 malzeme kalitesi olarak zayıf.
AJ139 ise Mcu'su itibarıyla çok zayıf.
Ben M800 ultraya bütçe çıkmaya bakardım.
Maalesef hocam şu an daha üste çıkamıyorum, M800 Ultra 1800 lira civarlarında şu an.

M800 Pro modeli hakkında ne düşünüyorsunuz? Ultra'sını öneriyordunuz lakin Ultrası bütçemi aşıyor. Pro modeli ile çok farkı var mı?

İyi modellerden. Öneririm.
Bu bütçede kablolu istemediğim için XM1r'ı eledim lakin AJ139 ve M800 Pro arasında çok gidip geliyorum, bir türlü karar veremedim. 🤔

Yeni konular

Geri
Yukarı