1000-1200W PSU tavsiyesi

Sarı forumdan oradan buradan bulduğun 2-3 ezber bilgiyle burada tatava yapman biraz saçma geliyor daha kâle alınacak bir tip değilsin iyi forumlar dilerim.
Konuştukça komik duruma düşüyorsunuz . Bence diretmeyip hatanızı kabul edin. Ezber bilgiyle tatava yapan da sizsiniz bu arada. 😉

Seasonic Prime 1000W Platinum önerecektim Türkiye'de stoğu kalmamış sanırım.

Power Boost BST-ATX1200p 1200W. Modelini aldım ilk izlenimim kutu ve içeriği Premium hissi verdi açıkcası özel kılıflı falan şık birşeydi. Maşallah bir sürü siyah kılıflı kablolar çıktı gayet kaliteli. PSU çok sesiz çalışıyor kesinlikle fan sesini duyamıyorum. Şu an için bir problem gözükmüyor alacak olan arkadaşlara tavsiye ediyorum. Bunu bana öneren @MisakiTaro hocama çok teşekkür ederim.

Power Boost BST-ATX1200p 1200W. Modelini aldım ilk izlenimim kutu ve içeriği Premium hissi verdi açıkcası özel kılıflı falan şık birşeydi. Maşallah bir sürü siyah kılıflı kablolar çıktı gayet kaliteli. PSU çok sesiz çalışıyor kesinlikle fan sesini duyamıyorum. Şu an için bir problem gözükmüyor alacak olan arkadaşlara tavsiye ediyorum. Bunu bana öneren @MisakiTaro hocama çok teşekkür ederim.

Hayırlı olsun hocam en doğru kararı seçtiniz tekrardan hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı