1000-1300₺ bandında Gaming kulaklık önerisi

Abdullah63

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Çok fazla FPS oyunu oynayan biri değilim. RDR 2, The Last of Us, Uncharted, GTA 5 gibi oyunları oynuyorum. Rekabetçi oyunlar oynamıyorum yani. Çoğunlukla Anadolu Rock dinliyorum. Yani ses kalitesi ve ses seviyesi güzel, kaliteli, rahat bir kulaklık istiyorum. Sağlam olsun. Beni iyi götürsün.

Film, hikayeli oyun ve müzik dinlerken kaliteli hissettirsin. Işıklı falan takıntım yok ama mikrofonu da kötü olmazsa iyi olur. Kulağı kapasın istiyorum. Çin markası istemiyorum. Bütçem 1000₺ dedim ama 1200, 1300'e de zorlamaya çalışırım. Şimdiden teşekkürler.

FPS oyunu oynamayıp, müzik falan dinliyorsan Anker Q10i alabilirsin. Oyuncu kulaklıklarına ihtiyacın yok.

Bahsettiğin kulaklıkta mikrofon var mı? Discord falan kullanmak için ve kulağı sarıyor mu? Bazı kulaklıklar kulağı yaralıyormuş, bunda öyle bir sorun olur mu? Bunun bi' tık ucuzu olarak önerebileceğin bir şey var mı sana zahmet?

Merhaba. Çok fazla FPS oyunu oynayan biri değilim. RDR 2, The Last of Us, Uncharted, GTA 5 gibi oyunları oynuyorum. Rekabetçi oyunlar oynamıyorum yani. Çoğunlukla Anadolu Rock dinliyorum. Yani ses kalitesi ve ses seviyesi güzel, kaliteli, rahat bir kulaklık istiyorum. Sağlam olsun. Beni iyi götürsün.

Film, hikayeli oyun ve müzik dinlerken kaliteli hissettirsin. Işıklı falan takıntım yok ama mikrofonu da kötü olmazsa iyi olur. Kulağı kapasın istiyorum. Çin markası istemiyorum. Bütçem 1000₺ dedim ama 1200, 1300'e de zorlamaya çalışırım. Şimdiden teşekkürler.
corsair düşünürsen sakın alma önermiyorum

Bahsettiğin kulaklıkta mikrofon var mı? Discord falan kullanmak için ve kulağı sarıyor mu? Bazı kulaklıklar kulağı yaralıyormuş, bunda öyle bir sorun olur mu? Bunun bi' tık ucuzu olarak önerebileceğin bir şey var mı sana zahmet?

Mikrofonu var, kulağı da sarıyor. Kulak yaralama gibi bir sorun olmaz. Daha ucuz olarak Phillips TAH4025 öneririm.

Akakçe'den baktığımda kulaklıklara, 1100-1200 civarında Razer'lar, Corsair'lar havada uçuyor ama araştırdığımda almayın diyorlar. İsimlerine aldanıyoruz.
Gamepower modellerine de bakabilirsiniz.

Gamepower Kai Titanium Kulaklık

Önerim yukarıdaki olabilir. Mikrofon kalitesi ön planda, ses kalitesi güzel ve ek olarak yüksek derece soğutmalı bir kulaklıktır. Ekstra 2 adet manyetik soğutma pedine sahiptir. Tavsiye ederim. :)

Ek olarak 7.1 olayı sadece oyunlar için değil; şarkılarda, filmlerde de işe yarayan bir özelliktir. Sizi daha çok filme, diziye, şarkıya çeker..

Hepinize teşekkür ederim, güzel ürünler önermişsiniz fakat Philips hariç Çin markası hepsi. Gerçi Çin'in içinde olmadığı bir marka bulmak imkansız ama Çin markası almak istemiyorum açıkçası.

Gamepower modellerine de bakabilirsiniz.

Gamepower Kai Titanium Kulaklık

Önerim yukarıdaki olabilir. Mikrofon kalitesi ön planda, ses kalitesi güzel ve ek olarak yüksek derece soğutmalı bir kulaklıktır. Ekstra 2 adet manyetik soğutma pedine sahiptir. Tavsiye ederim. :)

Ek olarak 7.1 olayı sadece oyunlar için değil; şarkılarda, filmlerde de işe yarayan bir özelliktir. Sizi daha çok filme, diziye, şarkıya çeker..
Peki şunlar nasıldır: https://www.akakce.com/kulaklik/en-...fonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,1796191569.html

Şunu da arkadaşım kullanıyormuş ve bana da önerdi: Rampage M7 Moncher Rgb Usb 7.1 Gaming Kulaklık Oyuncu KulaklıÄı Ses Kontrol Gürültü Engelleyici Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Şuna da bi' bak dedi: Rampage X-Ranger 7.1 RGB LED

Son düzenleme:

Geri
Yukarı