1000-1300 TL Mekanik Klavye Tavsiyesi

Perceival

Megapat
Dostlar genelde LoL ve rekabetçi FPS oyunları oynuyorum, aklımda K552 Kumara var ama forumda pek önerilmediğini çoğunlukla Amazon üzerindeki klavyelerin tavsiye edildiğini gördüm ama onlarında markalarını bilmediğim için sizden bilgi almak istiyorum, Amazon'daki klavyeler nasıldır? Uzun ömürlü bir şey istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Dostlar genelde LoL ve rekabetçi FPS oyunları oynuyorum, aklımda K552 Kumara var ama forumda pek önerilmediğini çoğunlukla Amazon üzerindeki klavyelerin tavsiye edildiğini gördüm ama onlarında markalarını bilmediğim için sizden bilgi almak istiyorum, Amazon'daki klavyeler nasıldır? Uzun ömürlü bir şey istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
DK61e ya da HP Omen Encoder. DK61e daha iyi bir model. Amazon üzerindekilerin markasını bilseniz de bilmeseniz de farketmez. Güvence olarak hem Amazon var hem de artık marka işleri kalktı. Modele bakılıyor.

@Hyuuga Neji Markadan kastım Amazon üzerindeki modeller zaten, bu bütçede çok fazla belirli modellerin önerildiğini gördüm, kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. HP markasını sevmediğim için sıcak bakmıyorum maalesef.

@Hyuuga Neji markadan kastım Amazon üzerindeki modeller zaten, bu bütçede çok fazla belirli modellerin önerildiğini gördüm, kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. HP markasını sevmediğim için sıcak bakmıyorum maalesef.

DK61e yı ben kullanıyorum red Switch'ını usttekı arkadasın tavsıyesı uzerıne aldım gayet hos bır klavye kesınlıkle onerırım.

DK61e yı ben kullanıyorum red Switch'ını usttekı arkadasın tavsıyesı uzerıne aldım gayet hos bır klavye kesınlıkle onerırım.
N-Key Rellover yada Anti Ghosting gibi özellikleri bulunuyor mu? Ve tuşa basma hissi nasıl ağır mı yoksa hafif mi? Ben Kumara kullandım biraz çok ağır geldi, switchlerinden olsa gerek.

N-key rellover ya da Anti-Ghosting gibi özellikleri bulunuyor mu? Ve tuşa basma hissi nasıl ağır mı yoksa hafif mi? Ben kumara kullandım biraz çok ağır geldi, switchlerinden olsa gerek.

Keyboard Ghosting Interactive Demonstration | Applied Sciences | Microsoft sıtesınden test yaptım kesınlıkle bır sorun cıkmadı aynı anda 6 7 tusa basabılyıorsun hıssı agırmı derken kısıeden kısıye degısır benım agırlıgı hosuma gıttı.

Bütçe arttırıp Asus Rog Strix Scope RX aldım manyak bi' klavye, 2K bütçesi olan düşünmeden alsın klavye katili resmen.

Dostlar genelde LoL ve rekabetçi FPS oyunları oynuyorum, aklımda K552 kumara var ama forumda pek önerilmediğini çoğunlukla Amazon üzerindeki klavyelerin tavsiye edildiğini gördüm ama onlarında markalarını bilmediğim için sizden bilgi almak istiyorum, Amazon'daki klavyeler nasıldır? Uzun ömürlü bir şey istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Pusat K3 Pro oneririm.

Pusat K3 Pro oneririm.

Simdi baktım 1900 TL olmus One öyle yaw.

Geri
Yukarı