1000-1300 TL Tablet Tavsiyesi

babylon

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 7800X3D - MSI Pro X670-P Wifi - MSI RTX 4070 X Slim - XPG Lancer DDR5 32GB - Crucial P5 2TB Nvme M2
Meslek
Milli Eğitim Bakanlığı Erasmus Proje Koordinatörü
Merhaba, herkese iyi sosyaller. Başlıkta belirttiğim bütçede tablet almak istiyorum. 2 gündür model incelemekten ambale oldum artık :D Mümkünse 4G destekli olmazsa 3G de olur ancak SIM kartlı olmazsa olmaz. Ekran boyutu pek önemli değil, ne kadar büyük o kadar iyi. Ucuz Çin ürünü, markasız ya da bilinmedikler dışında tüm önerilere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, herkese iyi sosyaller. Başlıkta belirttiğim bütçede tablet almak istiyorum. 2 gündür model incelemekten ambale oldum artık :D Mümkünse 4G destekli olmazsa 3G de olur ancak SIM kartlı olmazsa olmaz. Ekran boyutu pek önemli değil, ne kadar büyük o kadar iyi. Ucuz Çin ürünü, markasız ya da bilinmedikler dışında tüm önerilere açığım.
Hocam tabletlerin kullanılacağı amaçlar genelde belli başlı şeylerdir ancak siz iş için mi yoksa oyun içinmi bakıyorsunuz. Size birkaç model önerebilirimde beklentilerinizin çok altında kalacaktır. Bütçenizi biraz esnetme şansınız varmı ?

Hocam tabletlerin kullanılacağı amaçlar genelde belli başlı şeylerdir ancak siz iş için mi yoksa oyun içinmi bakıyorsunuz. Size birkaç model önerebilirimde beklentilerinizin çok altında kalacaktır. Bütçenizi biraz esnetme şansınız varmı ?

Oyun oynamak gibi bir amacım yok. Eski SIM kartımı takacağım. Elektronik makaleleri okurum, Youtube, Spotify, Whatsapp, Twitter, Netflix, Skype ve Word gibi uygulamaları kullanacağım. Edevlet evraklarını depolarım. Küçük bir fotoğraf albümü oluştururum. Oynayacağım oyun da en fazla 101 Okey gibi oyunlar olur. Reeder marka cazip geldi, Lenovo ve Casper'lara baktım. Bir süre sonra donma gibi problemlerle karşılaşmak istemiyorum.

Casper L20 tablete bakabilirsin istediğin şeylerin tümü var ayrıca donanımsal olarak da iyi bir tablet.
Belirttiğin fiyatı biraz aşıyor.

Geri
Yukarı