1000-1300 TL'ye yazılım için klavye önerisi

redwhite

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, başlıkta belirttiğim gibi yazılım için küçük boyutta sade bir klavye önerisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Logitech K240 öneririm tam 7 senedir aynı klavyeyi kullanıyorum, elim o kadar alıştı ki başka klavyeye geçince yazma hızım yarıya düşüyor.

Benim tavsiyem en kötü %75 formunda bir klavye bak, alacaksan da TKL bulmaya çalış. %60-%65 gibi klavyelerde kod yazmak zulüm.
En basiti küçüktür işareti yapman gerekiyor. 3 tane tuş kombinasyonu. Web programlama ile ilgileniyorum sürekli F5 atmam lazım. FN + 5'e basmam lazım. Hadi bunları geçtim de editör içinde çok geziyoruz ok tuşları ile FN'e basıp gezmek zulüm.

Benim tavsiyem en kötü %75 formunda bir klavye bak, alacaksan da TKL bulmaya çalış. %60-%65 gibi klavyelerde kod yazmak zulüm.
En basiti küçüktür işareti yapman gerekiyor. 3 tane tuş kombinasyonu. Web programlama ile ilgileniyorum sürekli F5 atmam lazım. FN + 5'e basmam lazım. Hadi bunları geçtim de editör içinde çok geziyoruz ok tuşları ile FN'e basıp gezmek zulüm.
hocam öneriniz ne peki klavye olarak, ben laptop klavyesine alıştım o yüzden bu tarz bişey düşünüyorum.

O bütçede ne var emin olun bilmiyorum ancak Akko 3087 öneririm. Artık bu paralara düzgün klavye kalmadı.
hocam benim almak istediğim klavye çok kaliteli olmasına gerk yok sadece sessiz olsun, laptop klavyeleri gibi olsun yani yüksek olmasın ama internette baktığımda ne alınır bilemedim. k380 klavyeler iyi gibi ama tuşlar çok küçük geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı