1000-1400 TL arası mouse önerisi

Bütçe
1000-1400
600 civarını görse ben de kapıcam bir tane. Az önce denemek içim aldığım ROG Keris geldi, Claw denediğim zaman parmaklarım taşıyordu. Onun dışında beğendim açıkcası Palm için hiç olmadı bana. Orochi daha komedi olur.
Bu gidişle fareler için dolap yapıcaz gibi 😂 İtopya'da 700'e düşüyor bazen bu arada ama bu ekonomide 800 olur o fiyat da...

Bu gidişle fareler için dolap yapıcaz gibi 😂 İtopya'da 700'e düşüyor bazen bu arada ama bu ekonomide 800 olur o fiyat da...
Güzel oluyor denemek ya. 800 civarı şu an verilir mi derseniz beklerim az daha düşmesini. Beyaz rengi bir ara 600 civarına gelmişti. Bir daha girer mi bekliyoruz bakalım.

Güzel oluyor denemek ya. 800 civarı şu an verilir mi derseniz beklerim az daha düşmesini. Beyaz rengi bir ara 600 civarına gelmişti. Bir daha girer mi bekliyoruz bakalım.
Yani ellerim minik olsa bu fareyi alır sonsuza dek kullanırdım valla. Tuşları ve sensörü çok iyi fiyatına göre, atlantis/dav3 kullanıyorum ve performans olarak 2bin liralık bir değişiklik hissetmiyorum. Yapı kalitesi biraz daha ucuz hissettiriyor ve yanlardan bastırınca gıcırdamalar var ama 700 lira için çok kıyak gene de. Benim alma sebebim işte, yatakta matakta kullanmaktı ondan iyi oldu fakat tutuş olarak her şeye adapte olabildiğimden aldım. Yoksa baya küçük. Macbook gibi usb girişi olmayan aletiniz varsa alınır ama dav3 varken oyun için başka bir şey almayın. 600-700 üstünü de pek vermemeye çalışın çünkü daha pil masrafı var ne yazık ki...

Yani ellerim minik olsa bu fareyi alır sonsuza dek kullanırdım valla. Tuşları ve sensörü çok iyi fiyatına göre, atlantis/dav3 kullanıyorum ve performans olarak 2bin liralık bir değişiklik hissetmiyorum. Yapı kalitesi biraz daha ucuz hissettiriyor ve yanlardan bastırınca gıcırdamalar var ama 700 lira için çok kıyak gene de. Benim alma sebebim işte, yatakta matakta kullanmaktı ondan iyi oldu fakat tutuş olarak her şeye adapte olabildiğimden aldım. Yoksa baya küçük. Macbook gibi usb girişi olmayan aletiniz varsa alınır ama dav3 varken oyun için başka bir şey almayın. 600-700 üstünü de pek vermemeye çalışın çünkü daha pil masrafı var ne yazık ki...
Tek sevmediğim veya gördüğüm özelliği pilli olması. Nefret ediyorum pilli ürünlerden. Ekstra ağırlık ve masrafı oluyor. Oyun için değil de daha çok denemelik alıp bakmak istiyorum. Tabi şu an denemek istediğim çok şey var ve pahalıya patlıyor maalesef yurt dışı masrafı vergi vesaire derken.

Ahah cidden komedi. Ofis işleri için falan aldım da şaka maka avcun içine sığdırıp claw tutuyorum küçücük fareyi. O yüzden herkese diyorum ki bir şekle aşırı bağlanmayın, ben bile bunu kullanıyorsam ahahaha.

Ne demek, bu sizin sorduğunuz DeathAdder V2 modelinin bir üstü. Claw için iyi yani DeathAdder'lar. Wireless fareler bu arada kablolular kadar iyi artık, özellikle Razer olanlar. Gecikme süreleri kablolulardan iyi bazılarında, tuşları dahil.

Bu forumu attıktan sonra onu iyice anladım hepinize teşekkür ederim. Yardımlarınız için.

Büyük ihtimal bu mouse alacağım F1 Pro modelini. Tip olsun model olsun gözüme güzel gözüktü sensörleride baktığım kadarıyla sağlamdı.

Son düzenleme:

Bütçe artarsa.

Bütçe artarsa.

Biraz geç olucak ama XM2we sensorü daha kötü olmasına rağmen niye onu öneriyorsunuz.

Çünkü sensör farkını hissedemezsin iki sensör de çok iyi, daha düşük model bir sensör olsa o zaman alma derdik. Bu arada XM2we daha hızlı/gecikmesi daha az bir fare.

Teşekkürler yardımlarınız için XM2we modelini aldım gelince küçük bir inceleme yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı