750-1000 TL arası mouse önerisi

Bütçe
750-1000

NoxeGod

Centipat
Merhaba arkadaşlar.

Başlıkta belirtildiği gibi 750-1000 TL arası mouse arıyorum. Mouse için çok bilgim yok. Hem Minecraft oynamak istediğim zaman hakkını verecek. (drag Click mouse olacak.) Hem de güzel bir mouse arıyorum. Arkadaştan öneri aldım Bloody A90 al dedi. Güzel CPS yapıyor biliyorum fakat, rekabetçi için güzel bir mouse mu? Profesyonel bir deneyim istiyorum. Bu yüzdende hem rekabetçi, hem drag Click destekli mouse arıyorum. A90 alıp almamaktan emin değilim bu yüzden sizden öneri almak benim için bir onur.

Son düzenleyen: Moderatör:
A90 gerçekten iyi bir fare. Almanızı öneririm. Hele Minecraft PvP ve Bridging için çok iyi. Önceden bir arkadaşımda kullanmıştım. Butterfly Click 20 CPS kolay. Drag Click için harika.

Drag Click'i ofis faresi ile de yaparsin.

Sana onerim Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed hocam.

Ofis fareleri drag için iyi ama hızlı bozuluyor be. Ben şu an 4. ofis faremi kullanıyorum drag Click için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Önerdiğiz mouse kablosuz ve sol clickindeki 2 tuş çok gözüme çarpıyor. Kablolu istediğimi yazmayı unutmuşum. Kablolu ve tuşları solda olan bir mouse öneriniz var mı?
Sol klikteki tuşlar DPI tuşlari,kablosuz ama 2.4GHz yeterince hızlı.Sadece dediğim gibi tutukluk yapabilir orasıda size kalmış.

Glorious Model O olabilir, birçok Minecraft PvP oyuncusu kullanıyordu birkaç sene öncesinde. Sensörü FPS oyunlarında çok iyi sayılmaz ama üzmez de, ideal yani. Tasarım olarak en beğendiğim modellerden birisi kendisi :)

Yeni konular

Geri
Yukarı