1000-1500₺ kulaklık önerisi

scarce

Yoctopat
Daha fazla  
1k-1.5k civarında şu ürüne değer diyeceğiniz bir şey olursa 2K civarı da olabilir, rahat olması önemli benim için uzun kullanımlarda terletmeyen bir tavsiyeniz var mıdır?
Benim şu ana kadar bulduklarım BH470u, Arctis nova 1, Cloud 2, G435, G335, BlackShark V2 X, takstar Pro 82.
Anakartımda ki ses kartı da bu Realtek ALC887 codec.

Son düzenleyen: Moderatör:
1k-1.5k civarında şu ürüne değer diyeceğiniz bir şey olursa 2K civarı da olabilir, rahat olması önemli benim için uzun kullanımlarda terletmeyen bir tavsiyeniz var mıdır?
Benim şu ana kadar bulduklarım BH470u, Arctis nova 1, Cloud 2, G435, G335, BlackShark V2 X, takstar Pro 82.

Hocam uzun kullanımda terletmemesini istiyorsan deri kulak pedli olanlara bakmayacaksın. Arctis nova 1 kulak pedleri cidden rahat ve terletmediğine Arctis 1'den eminim. Ama ses kalitesi Cloud II'nin daha iyi olduğunu düşünüyorum ama uzun kullanımda terleme yapar.

Arkadaşın dediği gibi. V2 X mesela deri ped , 3-4 saat sonra yakmaya başlayabilir. Kendiniz ekstradan bir ped aomayacaksanız tabii

Gamepower Luna güzel bir seçim hem de ucuz ama uzun kullanımda kulak pedleri soyulma yapabilir.
Veya bu da güzel uzun süre götürebilecek bir kulaklık:

Hocam arkadaş terletme yapmayan demiş, ikisi de deri ped ve Cloud II Wireless modeğilini kullanıyorum 4 saat ve sonrasında ön taraflarında terletme yapıyor. Arkadaşa deri kulak pedi olmaması lazım.

Geri
Yukarı