1000-1500 TL arası ekran kartı önerisi

Bütçe
1000-1500

brkNN

Centipat
Yer
İzmir | Basketbolcu
Daha fazla  
Meslek
Basketbol oynuyore
Dün sizlerden 1500-2000 TL bandında güzel ve sağlam kartlar istemiştim. Tam bütçemi ayarlayacaktım ki bir talihsizlik yaşandı, bende bütçemi kısmak zorunda kaldım. 1000-1500TL bandında sağlam, günümüz oyunlarını akıcı bir şekilde oynatabilecek ve G4600 işlemcim ile darboğaz yapmadan çalışabilecek kart önerileri istiyorum sizlerden. Şimdiden teşekkürler.

2.ele de sıcak bakarım temizse tabii.

Son düzenleyen: Moderatör:
1050 Ti.
Yayıncı olma ama lütfen. :)

Yok dostum yayıncılıkla aram hiç olmasın lütfen. :D.
GTX 1650 GDDR6 al. Çok darboğaz olursa uc yaparsın ve ayar açarsın.

Dostum ben de 1650 bakıyordum da kartlarda çok bilgim yok, uc ve ayar açma işlemlerini anlatabilir misin rica etsem. Ben daha çok oyun oynama tarafındayım :D.
1050 Ti en mantıklısı gibi.

Dostum, hangi 1050 Ti modelini önerirsin, MSI Gaming kart göze hoş geliyor aslında performansı nasıldır?

Yok dostum yayıncılıkla aram hiç olmasın lütfen. :D.

Dostum ben de 1650 bakıyordum da kartlarda çok bilgim yok, uc ve ayar açma işlemlerini anlatabilir misin rica etsem. Ben daha çok oyun oynama tarafındayım :D.

Oynayacagin oyuna gore sorunlar yasayabilirsin, mesela Battlefield 1 ve 5. Islemci agirlikli yeni cikan oyunlarda sorun yasayabilirsin.

Oynayacagin oyuna gore sorunlar yasayabilirsin, mesela Battlefield 1 ve 5. ıslemci agirlikli yeni cikan oyunlarda sorun yasayabilirsin.

Dostum ben rekabetçi oyunları tercih ediyorum. R6, CS:GO, Apex Legends gibi oyunlar oynuyorum zaten, bu oyunlarda bana sorun çıkartmasın bana yeterlidir.

Geri
Yukarı