1000-1500 TL arası monitör önerisi

Fena değil. Ancak film + oyun için genellikle VA panel öneriyorum ben. Ağırlıklı olarak film izleseydiniz IPS önerirdim.

IPS panellerde modelden modele değişiklik gösteren ışık sızmaları mevcut. Şans işi. Denk gelebilirsiniz de, gelmeyebilirsiniz de.

VA panel için IPS panelin akrabası diyebiliriz. TN ile IPS arasında kilit bir panel.

Fena değil. Ancak film + oyun için genellikle VA panel öneriyorum ben. Ağırlıklı olarak film izleseydiniz IPS önerirdim.

IPS panellerde modelden modele değişiklik gösteren ışık sızmaları mevcut. Şans işi. Denk gelebilirsiniz de, gelmeyebilirsiniz de.

VA panel için IPS panelin akrabası diyebiliriz. TN ile IPS arasında kilit bir panel.
Biliyorum fakat konsolla uzaktan yatarak oynayacağım için tn kadar kötü almayayım dedim. VA ikisinin ortası olduğunu biliyorum ama gözüme çarpan bi model bulamadım.
Ayrıca film ve dizi izlemeyi çok severim. Blu-Ray alıyorum çokça. Yani film ve dizi için de kullanacağım. Film, dizi ve oyun ağırlıklı. Ama koltuktan-yataktan PS4 de oynayacağım için 27'den az olmamalı inçi.

Bekliyorum tek atmasını :) teşekkürler.

Kendim 24 inç LG İPS LED panel monitör kullanıyorum. Valla film izlerken iyi ki almışım diyorum muhteşem bir görüntü sunuyor. Oyunlarda nedense bir sorun görmedim yani bana daha güzel geliyorlar hatta şu andan itibaren öldürseler TN panel almam. VA panel hiç kullanmadım ama MSI optix serisi çok güzel bir bakın derim curved 1ms FreeSync vs.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı