1000-1500 TL arasına alınabilecek en iyi mouse nedir?

• Konuyu başlatan janeh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 139

janeh

Picopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar, çok fazla bu fiyata kablosuz mouse arayan var şahsen bulduğum bir mouse biraz büyük olabilir. Eloshapes'den bakıp ölçülerinize göre alabilirsiniz.https://www.sinerji.gen.tr/glorious-model-o-pro-golden-panda-sarisiyah-kablosuz-gaming-mouse-p-45069

Son düzenleyen: Moderatör:

Ben mouseden pek anlamam ama mouse dediğin ışıklı olur, 1200 TL'ye 50 TL'lik kırtasiyeden alınan mouseler gibi görünüyor, bizim buradaki bilgisayarcıda 500 TL'ye müthiş mouse var, tabii ki performans olayını bilmediğim için susuyorum.

Ben mouseden pek anlamam ama mouse dediğin ışıklı olur, 1200 TL'ye 50 TL'lik kırtasiyeden alınan mouseler gibi görünüyor, bizim buradaki bilgisayarcıda 500 TL'ye müthiş mouse var, tabii ki performans olayını bilmediğim için susuyorum.

Işıklı mı? Hocam dünyanın en gereksiz özelliği ışık dediğiniz olay. Ayrıca içinde ki donanım önemli Sphape'si önemli

Işıklı mı? Hocam dünyanın en gereksiz özelliği ışık dediğiniz olay. Ayrıca içinde ki donanım önemli Sphape'si önemli.

Ben 50 TL'lik kırtasiyeden mouse aldım ışıklı, benim için görüntü önemli, hikayeli oyun oynuyorum, arada ne kadar fark olursa olsun bir fareye 1200 TL verilmez.

Geri
Yukarı