1000-1500 TL DSLR Makine Tavsiyesi

Barış Özel

Hectopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, 1000-1500 TL aralığında çoğunlukla dışarıda video çekimleri ve standart bir kullanıcının kaliteli fotoğraflar çekmesi için kullanılacak, ekranı kullanıcıya dönebilen bir DSLR makine arıyoruz.

Çekimlerde titremenin minimum seviyede olmasını istiyoruz. Bunların dışında zaten bütçe belli. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler...

Canon 100d modeli başarılı diye biliyorum. Çok hakim değilim ama. Daha iyi bilenler daha net önerilerde bulunabilirler. :)

Merhaba, 1000-1500 TL aralığında çoğunlukla dışarıda video çekimleri ve standart bir kullanıcının kaliteli fotoğraflar çekmesi için kullanılacak, ekranı kullanıcıya dönebilen bir DSLR makine arıyoruz.

Çekimlerde titremenin minimum seviyede olmasını istiyoruz. Bunların dışında zaten bütçe belli. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler...

Öncelikle sondan baslayayım çekimlerde elle çekerseniz en iyi dslr makina bile tirreyecektir o yüzden tripod kullanınız.size önereceğim makina ise şuanda bende kullanıyorum geçen nisan ayında hepsi....da.com dan aldım 1200₺ gibi bir fiyata CANON 600D hd canlı videolar çekebilirsiniz

Merhabalar eğer video önceliğiniz ise Sony slt a57 de düşünebilirsiniz. Gövdede titreşim engelleyici olmasında ayrı bir avantaj. Kendimde kullanıyorum makinayı özellikle video konusunda sony makinalar gerçekten güzel iş çıkarıyor. İkinci elde uygun fiyatlı bulabilirsiniz.

Canon 100d iyi bir seçim olacaktır hem yeni sayılabilecek bir kamera hem de güzel özellikleri mevcut, boyut olarak 600d - 1200d vs. gibi kameralardan küçük ve daha taşınabilir. YouTube'dan incelemelerini de izleyip karar verebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı