15 bin TL'ye 1 ms IPS panel monitör önerisi

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran kartı:Radeon rx fighter 7800xt

Anakart:Gigabyte b650 eagle ax

M.2 SSD:Kingston KC3000 1 TB

Ram:2X16 Apacer Panther 6400mhz cl32

İşlemci:AMD ryzen 5 7600

Kasa:Gamepower manta 4x Gamepower Fan

Sıvı soğutucu:Deep Cool Le-500 240 mm

Güç kaynağı:XPG PYLON 750W bronz güç kaynağı
1 ms GtG, IPS panel, 144-165 Hz, 2K monitör önerisi. Bütçe 15 bin TL. Çok uçulmazsa üstüne çıkarım.

İncelemelerine baktım ghosting sorunu da yokmuş 1ms gtg sanırım bunda karar kıldım çünkü Rust oynuyorum ghosting ve gtg olmaması önemli onun dışında da yoğun grafikli oyunları da oynuyorum onun için de 2 k olması önemli bu sebeple 4 k 144 yerine 2k alayım MS ve ghostingi konusunda da kaliteli olsun dedim 7800 xt im var bana verilen tavsiye 2 k kullanmamdı ama Şöyle bir durumda var 144 hz ips fullhd bir monitorum var ve rusti ztn full HD de 120-160 arası sunucudan sunucuya değişen FPS degerleri ile oynuyorum.Ayni zamanda 1280x1024 de oynuyorum 2. Monitör olarak Alicam bu monitörü kafamdakiler bunlar. Var mı eklemek istediğiniz veya şurada yanlışın var dediğiniz nokta.

İncelemelerine baktım ghosting sorunu da yokmuş 1ms GtG sanırım bunda karar kıldım çünkü Rust oynuyorum ghosting ve GtG olmaması önemli onun dışında da yoğun grafikli oyunları da oynuyorum onun için de 2 k olması önemli bu sebeple 4 k 144 yerine 2K alayım ms ve ghostingi konusunda da kaliteli olsun dedim 7800 XT im var bana verilen tavsiye 2 k kullanmamdı ama şöyle bir durumda var 144 Hz IPS Full HD bir monitörüm var ve Rust'i zaten Full HD de 120-160 arası sunucudan sunucuya değişen FPS degerleri ile oynuyorum. Ayni zamanda 1280x1024 de oynuyorum 2. monitör olarak alacağım bu monitörü kafamdakiler bunlar. Var mı eklemek istediğiniz veya şurada yanlışın var dediğiniz nokta.

Bende aynı monitörü aldım ama taşınma işleri olduğu için açmadım daha bayağı araştırmıştım gayet güzel monitör istediklerimizi alabileceğimizi düşünüyorum.

Geri
Yukarı