1000-1500 TL Ekipman Tavsiyesi

AppLoad

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle bu ekipman 6000 TL'lik bir PC'ye gideceği için olabildiğince gösterişli ve bir o kadar da verimli bir ekipman seti arıyorum.

Yalnız lütfen aynı marka ve renk bulmaya çalışın çünkü uyumlu olmasını istiyorum.

Sadece 4 Şey İçin Bütçe
Mouse
Mousepad
Keyboard
Headset

Yardımcı Olacak Arkadaşlara Çok Teşekkür Ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
www.hepsiburada.com: Cooler Master Storm Trigger Z USB Mekanik Kablolu Kırmızı Fiyatı
CM Storm Trigger Z Mekanik Oyuncu Klavyesi İncelemesi - Technopat --- trigger z ve technopat incelemesi.

www.vatanbilgisayar.com: G502 GAMING MOUSE - Vatan Bilgisayar g502 fps oyunları için özel 12.000 dpi lazer mouse .

www.gamer-market.com: Asus STRIX GLIDE CONTROL Gaming Mousepad
kalite .

Kulaklığı araştırman gerekiyor ses kasicaksın büyük ihtimalle arkadaş çevren ve incelemelere bakmalısın , gamer markete bakıp beğendiğin kulaklıkların adını yazıp sonuna " incelemesi " yaz , hayırli olsun .

Ben de yukarıdaki Razer seti öneriyorum. Eğer alternatif istersenizde;
Set 1:
www.vatanbilgisayar.com: Thermaltake Tt Esports Meka G Unit Türkçe Oyuncu Klavyesi - Vatan Bilgisayar
www.vatanbilgisayar.com: Thermaltake Tt Esports Level 10 M Siyah Gaming Mouse - Vatan Bilgisayar
www.vatanbilgisayar.com: Thermaltake Tt Esports Shock Profesyonel Oyun Kulaklığı- (Siyah) - Vatan Bilgisayar
Set 2:
Ozone Strike Pro Aydınlatmalı TÜRKÇE Mekanik Gaming Klavye (Cherry MX RED) Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Steelseries Sensei Wireless Gamer Mouse Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Steelseries Siberia v3 Prism Usb Gamer Kulaklık Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Performans olarak üst düzey ürünler, hangisini seçerseniz seçin tatmin eder. Içlerinden elbet biri size daha fazla uyuyodur tabi. Mousepad işi tamamıyla size kalmış. Ben şahsen Goliathus Control kullanıyorum fakat eğer şu anda mousepad ihtiyacım olsaydı Razer Vespula tercih ederdim bilek dayamasından ötürü. Kardeşimde Thermaltake'in Ladon mousepadini kullanıyor farklı bir dikiş şekli var ve sert yüzeyli, level 10m ile baya memnun.

Öncelikle bu ekipman 6000 TL'lik bir PC'ye gideceği için olabildiğince gösterişli ve bir o kadar da verimli bir ekipman seti arıyorum.

Yalnız lütfen aynı marka ve renk bulmaya çalışın çünkü uyumlu olmasını istiyorum.

Sadece 4 Şey İçin Bütçe
Mouse
Mousepad
Keyboard
Headset

Sadece 4 Şey İçin Bütçe
Mouse
Mousepad
Keyboard
Headset

Benim tercihim corsairden yana olurdu cok kaliteli bir marka
Mouse Corsair m65 pro
Klavye corsair strafe rgb mekanik klavye
Kulaklık corsair void alabilirsin 7.1
Mousepad olarak corsair veya steelseries e bakabilirsiniz

Sadece 4 Şey İçin Bütçe
Mouse
Mousepad
Keyboard
Headset

Bence senin için en iyi olacak 3 marka
Logitech(klavye):ki G910 öneririm orion spectrum Logitech G910 Orion Spectrum RGB Mekanik Oyuncu Klavye Fiyatı
Steelseries(mouse):rival 700 iyi bir seçim olacaktır Steelseries Rival 700 Oyuncu Mouse Fiyatı - Taksit Seçenekleri
hyperX(headset):cloud 2 mükemmel bir kulaklıktır KINGSTON KHX-HSCP-RD Hyperx Cloud2 Gaming Kulaküstü Kulaklık Kırmızı
steelseries(mousepad):herhangi bir extended veya qck+ alabilirsin Steelseries Qck+ Oyuncu Mousepad Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı