1000-1500 TL Ekran kartı önerisi

Furkan16400

Decapat
Daha fazla  
1000-1500 TL arası alınabilecek ekran kartı 2. El veya sıfır önerisi olan var mı?

Lütfen piyasadan haberi olmayıp yanlış öneride bulunacak insanlar cevaplamasın :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun için öyle bir kart var. GTX 660 veyahut GTX 760 arayabilirsiniz. Bulamazsanız GTX 750 gibi kartlara düşe düşe bulabildiğiniz en iyi kartı bulun. Yalnız kartın ortasında bulunan numaralarına iyi bakın. 5'in altı ofis bilgisayarları içindir zannımca.

Oyun için istiyorsanız öyle bir kart yok malesef.
Ben yüksek oyunlar için demiyorum oynadığım 2 oyun var LoL ve valorant için bu fiyatlara bildiğim 750 ti falan var ama başka modeller varmı onun için açtım konuyu
Oyun için öyle bir kart var. GTX 660 veyahut GTX 760 arayabilirsiniz. Bulamazsanız GTX 750 gibi kartlara düşe düşe bulabildiğiniz en iyi kartı bulun. Yalnız kartın ortasında bulunan numaralarına iyi bakın. 5'in altı ofis bilgisayarları içindir zannımca.
760 buldum dün fakat nedense başka pcde çalışıyor kart ama benim pcde bu ekranda kalıyor

Dosya Ekleri

• IMG_20211218_201038.jpg
    IMG_20211218_201038.jpg
    85,5 KB · Görüntüleme: 17
Ben yüksek oyunlar için demiyorum oynadığım 2 oyun var LoL ve Valorant için bu fiyatlara bildiğim 750 Ti falan var ama başka modeller var mı onun için açtım konuyu.

760 buldum dün fakat nedense başka PC'de çalışıyor kart ama benim PC'de bu ekranda kalıyor.

RAM'leri çıkarıp takmayı ve varsa elinizde başka bir disk ile denemeniz gerekiyor hocam. Bu sorun ekran kartından ziyade başka donanımlar ile ilgili gözüküyor. Ha birde pc donuyor mu o ekranda?

RAM'leri çıkarıp takmayı ve varsa elinizde başka bir disk ile denemeniz gerekiyor hocam. Bu sorun ekran kartından ziyade başka donanımlar ile ilgili gözüküyor. Ha birde pc donuyor mu o ekranda?
Evet donuyor fakat şuanda 550 ti takılı hiç bir sıkıntı yok cayır cayır çalışıyor pc

Bu arada orada ki bulamazsınız kart yok demek değildi iş görecek kart bulamazsınız demekti böyle arızalı olurlar en iyi...

HD 6970/7950/7970 bulunabilir.
RX 460 OEM, R7 265, R7 370, R9 270X...
GTX 680'de fırsat olarak karşınıza çıkabilir.
Tabii bazı kartlarda PSU'nuz önemli bir yer ediniyor. Bol şans🥲

Geri
Yukarı