1000-1500 TL elektronik sigara önerisi

aykutsert

Kilopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Merhaba,
Sigarayı azaltmak adına veya hiç içmemek adına elektronik sigara almak istiyorum, araştırdığım kadarıyla smoke stick M17 önerisi çok var ama internette hiçbir yerde stok bulamadım.

Daha önce hiç kullanmadım, mod pod vs nedir bilmiyorum.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

İnternetten sitelerinden alınmaz zaten onu geç tedarikçilerden bulmaya çalış. Dediğin model nargile içim (dl) sigarayı bırakmak için önerilmez senin daha çok sigara içim (mtl) cihazı alman lazım çok karışık cümlelere girmemek için sana tek önerim caliburn X olur. Dersin ki ben nargile içim istiyorum o fiyatlara en iyi pod IPX 80 veya swagdır. (istersen siren atoyla güzel bir mod alıp çok güzel bir sigara içim setup yapabilirsin ama ilk defa başlıyorsan telini koyması pamuğunu sarması zor gelir)

Bende aynı konuda kararsızım. Nikotinsiz arıyorum ama hiç bilgim yok.

2 aydır uwell markasının caliburn X modelini kullanıyorum. Genel anlamda cihazdan memnunum. Bir kez likit akması oldu ve yaklaşık 1 hafta içinde bozuldu. Aldığım yere tamir ettirdim ve kullanmaya devam ediyorum.

İnternetten sitelerinden alınmaz zaten onu geç tedarikçilerden bulmaya çalış. Dediğin model nargile içim (dl) sigarayı bırakmak için önerilmez senin daha çok sigara içim (mtl) cihazı alman lazım çok karışık cümlelere girmemek için sana tek önerim caliburn X olur. Dersin ki ben nargile içim istiyorum o fiyatlara en iyi pod IPX 80 veya swagdır. (istersen siren atoyla güzel bir mod alıp çok güzel bir sigara içim setup yapabilirsin ama ilk defa başlıyorsan telini koyması pamuğunu sarması zor gelir)
Evet sigarayı bırakmak için alıyorum ama arkadaşlardan biri Caliburn X in likitinin akma yaptığını söylemiş.

Son düzenleme:
Alıcağın her pod akıtır hava kanalı nerede olursa olsun akıtma dediğin şey zaten coilin alt pamuğundan az az likit kaçması. Bunun önüne geçmek de çok basit mtl cihazda 50 vg 50 pg kullanıcaksın akıtma yapmaz yapar ise coilinde sıkıntı vardır. Alıcağın smok penin piyasası zaten 700 lira falan leş gibi cihaz ekranı yok şeyi yok.

Alıcağın her pod akıtır hava kanalı nerede olursa olsun akıtma dediğin şey zaten coilin alt pamuğundan az az likit kaçması. Bunun önüne geçmek de çok basit mtl cihazda 50 vg 50 pg kullanıcaksın akıtma yapmaz yapar ise coilinde sıkıntı vardır. Alıcağın smok penin piyasası zaten 700 lira falan leş gibi cihaz ekranı yok şeyi yok.

50 vg 50 pg dediğiniz nedir? Konu içinde de belirttim daha önce hiç kullanmadım, ne nedir bilmiyorum.
Ek olarak önerdiğiniz caliburn X için coil ve likit tavsiyeniz var mıdır ve nereden almalıyım?
İçtiğim sigara winston Dark Blue ve günde ortalama 1.5 ile 2 paket arası içiyorum.
Bu e sigaranın cidden faydası olur mu bilmiyorum 😅

Likit şunlardan oluşur: Pg (propilen glikol), vg (gliserin), aroma ve nikotin.
Salt likit ise normal likitte alamayacağınız nikotini size başka bir nikotin türünden (farkı yok) aldırır. O yüzden sigarayı bırakmak için salt likit ve yüksek nikotin oranı idealdir. Caliburn X için coil olarak 1.2 sizi keser aldığınızda içinden 0.8 ve 1.2 çıkıyor zaten ikisini de deneyip size uyanı bulmanız lazım. Coil direnç değeri düştükçe çıkarttığı buhar artar ama aroma da artar. Coil direnç değeri yükseldikçe de buhaz azalır ama boğaz vurumu artar yani aynı sigara gibi olur. Likit olarak paranız çok ise nasty, saltıca öneririm piyasada çok replikası var aman dikkat edin orijinalleri 400₺ civarı. Bütçeniz o kadar yok ise jvaper öneririm gerçekten güzel likitleri var 50mg nikotin oranı sizi keser. İsterseniz salt almayıp normal likit alabilirsiniz daha çok nikotin alırsınız normal likit ile ama salt daha idealdir. Zaten alıcağınız cihaz küçük sigara içim cihaz fazla likit harcamıyor tavsiyem premium likit almanız bulamazsanız satan kişi jvaper alabilirsiniz. Tütün aromalı alın ilk meyveli içerseniz çocuk oyuncağı gibi gelebilir ilk başlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı