1000-1500 TL Fare ve Kulaklık Önerisi

ErdemKUS

Hectopat
Başlıkta belirttiğim gibi 1000-1500 TL arasında bütçem var. Bütçeme uygun mouse ve kulaklık arıyorum. İkisini de oyun için kullanacağım. Kulaklıkta kesinlikle 7.1 özelliğinin olmasını istiyorum. Aklımdaki modeller:
  • Kulaklık;
  • RAZER BlackShark V2 X - 850 TL
  • Hyperx Cloud 2 - 1150 TL
  • Fare;
  • Logitech G402 - 500 TL
  • Razer DeathAdder V2 - 800 TL
  • Razer Viper Mini - 350 TL
  • Steelseries Rival 5 - 750 TL
  • Razer Basilisk V2 - 650 TL

Son düzenleme:

Combo yap HyperX Cloud 2 ve PulseFire haste.

Combo yap HyperX Cloud 2 ve PulseFire haste.
Hocam hyperxin kulaklıklarının iyi olduğunu duymuştum. Fareleri de iyi mi ? razer deathadder v2 ye göre nasıl bir fare ?

Son düzenleme:
Cloud 2 blackshark V2 X'ten daha iyi. Cloud2'nin dengi düz X olmadan blackshark V2.
PulseFire haste DeathAdder v2'nin muadili ve çok kalitelidir. Yapısı sağlam sadece 59 gram. %100 ptfe skatez, yanında 4 tane de yedek. Switch'leri çok kaliteli. Bana göre sadece DeathAdder v2'nin sensörü daha iyi ama o da kağıt üzerinde. Oynanışta hiçbir fark yok.(İki mouseuda kullandım. Hardcore dereceli FPS oyunu oynamıyorsan da çok takılma hangisi hoşuna giderse onu al.

Cloud 2 blackshark V2 X'ten daha iyi. Cloud2'nin dengi düz X olmadan blackshark V2.
PulseFire haste DeathAdder v2'nin muadili ve çok kalitelidir. Yapısı sağlam sadece 59 gram. %100 ptfe skatez, yanında 4 tane de yedek. Switch'leri çok kaliteli. Bana göre sadece DeathAdder v2'nin sensörü daha iyi ama o da kağıt üzerinde. Oynanışta hiçbir fark yok.(İki mouseuda kullandım. Hardcore dereceli FPS oyunu oynamıyorsan da çok takılma hangisi hoşuna giderse onu al.
Razer BlackShark V2 X + Razer DeathAdder V2 ile HyperX Cloud 2 + PulseFire haste arasında kaldım.

500e Amazon'dan PulseFire haste varken bilinmeyen satıcılardan 700 DA V2 almazdım şahsen. V2 X ses kartı yok haberin olsun.

500e Amazon'dan PulseFire haste varken bilinmeyen satıcılardan 700 DA V2 almazdım şahsen. V2 X ses kartı yok haberin olsun.
Fare olarak hyperx e karar verdim. Kulaklık olarak da razere karar verdim çünkü hyperx ile aralarında 350 TL gibi bir fark var ve razer bana yeterli olacağı için 350 TL daha fazla verip hyperx kulaklık almak gereksiz geliyor.
Mesajınızda razerin ses kartının olmadığını yazmışsınız. Bu ne anlama geliyor ?

Geri
Yukarı