1000-1500 TL Kablosuz Kulaklık Önerisi

I.Catalyildiz

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Başlıkta da görüldüğü gibi kablosuz kulaklık arıyorum. Kararsız kaldığım modeller şunlar;

• Logitech G933
  • Logitech G935
  • Corsair Void RGB Wireless SE
  • Corsair HS70 Wireless
  • Kingston HyperX Cloud Flight

Lütfen tercihlerinizi belirtirken sebeplerinden de bahseder misiniz? Corsair Void modelinde kafaya baskı olmadığını duydum ama sıfırını piyasanın çok altına buldum. Daha önceki kulaklığımı 9 sene kullanmış biri olarak ekipmanlarıma iyi bakan biriyimdir, yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Void modelini almaya karar vermeden önce kesinlikle denemelisiniz çünkü kulak padleri normal kulakliklardakilerin aksine oval veya yuvarlak değil, alışınca sorun olmaz ama denemekte fayda var.

Void modelini almaya karar vermeden önce kesinlikle denemelisiniz çünkü kulak padleri normal kulakliklardakilerin aksine oval veya yuvarlak değil, alışınca sorun olmaz ama denemekte fayda var.
Alışmaktan yana korkum yok lakin mikrofonunu düşündüğüm zaman diğer tercihlerim daha ağır basıyor.
SteelSeries Arctis 7. Ergonomi ve rahatlık olarak en iyisi.
Steelseries'in modellerini sadece kafama takma fırsatım oldu evet bahsettiğiniz gibi rahatlık veriyor lakin yorumları okuduğumda kafamda çok soru işareti kalıyor.

Alışmaktan yana korkum yok lakin mikrofonunu düşündüğüm zaman diğer tercihlerim daha ağır basıyor.

Steelseries'in modellerini sadece kafama takma fırsatım oldu evet bahsettiğiniz gibi rahatlık veriyor lakin yorumları okuduğumda kafamda çok soru işareti kalıyor.

5 mükemmel ötesi olduğunu düşünüyorum 7 kablosuz nasıldır tahmin edemiyorum bile...

5 mükemmel ötesi olduğunu düşünüyorum 7 kablosuz nasıldır tahmin edemiyorum bile...
Yaklaşık 1 haftadır forumda girip çıkmadığım konu kalmadı gerek Steelseries olsun gerek açıklamada belirttiğim kulaklıklar olsun Arctis 7 modelini denemediğim için cidden yorum yapamıyorum. Lakin Void pro'nun daha iyi olduğunu söyleyen kişiler var.
Ve kağıt üzerindeki verilere göre G933 ün bir tık önde olduğunu görüyorum.

Dostum, kafanda hiçbir problem olmasın. Sadece Arctis 3 ile ilgili yazılımın, Realtek ile çakışması problemi vardı. O da giderildi. Zaten bilgili bir kullanıcı, o problemi Realtek cihazlarını devre dışı bırakarak çözebiliyor.

Arctis 5 kullanıyorum ve en az 6-7 saat kafamda duruyor. Ne bir ağrı ne de bir baskı yapıyor. Oyun performansı çok iyi. Müzik konusunda da bass ve tiz dengesi muhteşem. Kafa bandı da yıkanabiliyor. Hem ergonomik hem de kolay temizlenebiliyor.

Şu an ben kablosuza ihtiyaç duymaya başladım. O sebeple Artcis 7'yi gözüm kapalı öneririm. Hiçbir memnuniyetsizlik yaşamayacağına adım gibi eminim. Cihazın suni deri olmaması da en büyük ergonomik avantajı.

Ayrıca Logitech'in kulaklıklarına bulaşma. Malzeme kalitesi bakımından eziyet çekmiştim.

Ek olarak ben Twitch'te yayın yapıyorum ve SteelSeries'in mikrofon kalitesi çok iyi. Profesyonel bir mikrofona ihtiyaç duyulmayacak kadar iyi ve net bir performans veriyor. Kağıt üzerindeki skorlara bakma. SteelSeries, en düşük modelinde de en üst modelinde de aynı donanım kalitesini kullanan, kullanıcı dostu bir firma.

Dostum, kafanda hiçbir problem olmasın. Sadece Arctis 3 ile ilgili yazılımın, Realtek ile çakışması problemi vardı. O da giderildi. Zaten bilgili bir kullanıcı, o problemi Realtek cihazlarını devre dışı bırakarak çözebiliyor.

Arctis 5 kullanıyorum ve en az 6-7 saat kafamda duruyor. Ne bir ağrı ne de bir baskı yapıyor. Oyun performansı çok iyi. Müzik konusunda da bass ve tiz dengesi muhteşem. Kafa bandı da yıkanabiliyor. Hem ergonomik hem de kolay temizlenebiliyor.

Şu an ben kablosuza ihtiyaç duymaya başladım. O sebeple Artcis 7'yi gözüm kapalı öneririm. Hiçbir memnuniyetsizlik yaşamayacağına adım gibi eminim. Cihazın suni deri olmaması da en büyük ergonomik avantajı.

Ayrıca Logitech'in kulaklıklarına bulaşma. Malzeme kalitesi bakımından eziyet çekmiştim.
Açıklaman için çok teşekkür ederim. Şu an kullandığım kulaklık "Creative Sound Blaster Tactic3D Alpha" kablosunda bozulma olduğu için değiştirme ihtiyacım oldu. Mouse olarak Logitech'in G900 mouse unu kullanıyorum. O yüzden Logitech e karşı bir iyi niyet görüşüm vardı lakin senin ve birkaç kişinin de dediği gibi Logitech kulaklığın malzeme kalitesinden ötürü almamam gerektiğini söylüyorlar. Peki logitech'i saf dışı bıraktığım zaman Corsair Void Pro, Cloud Flight, Steelseries Arctis 7 ve Corsair Hs70 modeli arasında yine Steelseries mi almalıyım?

Logitech'e bulamayın. Hep kendini yineleyen bir firma. Malzeme kalitesi dandik. SS Arctis 7, Void ve eğer mikrofon gerekli değilse Sennheiser Hd 4.50 modeline de bakabilirsiniz. Bunların hiçbiri sizi üzmez.

Logitech'e bulamayın. Hep kendini yineleyen bir firma. Malzeme kalitesi dandik. SS Arctis 7, Void ve eğer mikrofon gerekli değilse Sennheiser Hd 4.50 modeline de bakabilirsiniz. Bunların hiçbiri sizi üzmez.
Harici bir mikrofona sahip değilim. O yüzden mikrofona da ihtiyacım var. Void wireless modelinin ikinci elini buldum yaşadığım şehir içerisinde 500 lira gibi bir rakamla alacağım almaya değermi sizce?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı