1000-1500 TL klavye önerisi

Auburntusk

Hectopat
Makaleler
3
Selam arkadaşlar, şu an Logitech G512 brown klavye kullanıyorum ama daha 3 ay olmasına ve gayet titiz kullanmama rağmen tuşlarıdna soyulamalr başladı. Garantiden iadesini yapıp yeni bir klavyeye geçeceğim.

1)Razer Blackwidow v3: Gönlüm hep stabilliği ve Razer ekosistemine olan ilgimden dolayı Black Widow v3'te ama şu anki fiyatı gereksiz abartı geliyor abna ve sesinden dolayı açıkçası çekiniyorum.

2)Logitech G815: Tasarımına resmen aşık oldum ama gerek çift tıklama sorunu gerek tuş soyulmasından korkmamdan dolayı ve gerek fiyatından dolayı G815'te her ne kadar radarımda da olsa çekiniyorum.

3)HyperX alloy Origins: Aklıma en yatan ürün de bu, kırmızı Switch'in hissiyatını merak ediyorum açıkçası ve yorumları da gayet iyi. Benim için tek eksisi UK layout olması ve fazla düz bir tasarıma sahip olması, bu kadar para verdikten sonra insan bir bilek dayama multimedya tuşu arıyor.

4)XPG Summoner Blue: Bu da bir seçenek ama mesela bunu alacağıma zaten sesli diye Black Widow alırım.

Tavsiye ve önerilerinize açığım.

Blue'yu aklından çıkar bence dostum gerçekten çok ses yapıyor. Logitech Tactile benim de çok ilgimi çekmişti ama bilemedim, genel kullanımda nasıldır. Ben olsam Origins ya da Blackwidow alırdım, kaldı ki bazı Razer klavyeleri çok ses yaparken, Razer'ın kendi yeşil switchleri red switchlere yakın bir ses çıkarıyor incelemelerde gördüğüm kadarıyla. Güncellik açısından Blackwidow w3 seçerdim ama aradaki 400-500TL'ye değer mi orasına tasarım, görünüş, kullanıcı incelemeleriyle siz karar vereceksiniz.

Blue'yu aklından çıkar bence dostum gerçekten çok ses yapıyor. Logitech Tactile benim de çok ilgimi çekmişti ama bilemedim, genel kullanımda nasıldır. Ben olsam Origins ya da Blackwidow alırdım, kaldı ki bazı Razer klavyeleri çok ses yaparken, Razer'ın kendi yeşil switchleri red switchlere yakın bir ses çıkarıyor incelemelerde gördüğüm kadarıyla. Güncellik açısından Blackwidow w3 seçerdim ama aradaki 400-500TL'ye değer mi orasına tasarım, görünüş, kullanıcı incelemeleriyle siz karar vereceksiniz.
hocam evet blue'nun sesi sıkıntı. Ya aslında bireysel olarak bana sıkıntı değil ama özellikle bu saatlerde gece ev halkına sıkıntı odamda da tek kalmıyorum maalesef. Sadeliği ve UK layout olması beni düşündürüyor ama hyperx origins'in amazondan satılıyor olması bile benim için bir artı. Gönlüm yine Blackwidow v3'te kalacak gibi....

599TL'ye satılan Blackwidow V3 nasıl fiyatlara yükselmiş. Logitech'i aklınızdan çıkarın, anahtarları kalitesiz. 1.500TL civarına kırmızı anahtarlı XPG Summoner alabilirsiniz ya da direkt HyperX Alloy Origins de gayet iyi bir tercih olur.

Bu fiyata çıkabilirseniz Summoner'ı öneririm. Metal kasa, Cherry MX anahtarlar, bilek desteği, multimedya tuşları gibi artıları var.

599TL'ye satılan Blackwidow V3 nasıl fiyatlara yükselmiş. Logitech'i aklınızdan çıkarın, anahtarları kalitesiz. 1.500TL civarına kırmızı anahtarlı XPG Summoner alabilirsiniz ya da direkt HyperX Alloy Origins de gayet iyi bir tercih olur.

Bu fiyata çıkabilirseniz Summoner'ı öneririm. Metal kasa, Cherry MX anahtarlar, bilek desteği, multimedya tuşları gibi artıları var.

Hocam blackwidowa değmez mi şuanki fiyatı sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı