1000-1500 TL klavye önerisi

Bütçe
1000-1500

thekayalar

Zeptopat
Daha fazla  
Klavye almak için 1000 bütçe ayarlamıştım forumda bakarken Akko klavyeleri keşfettim daha öncesinden de 1-2 Custom klavye görüp aşık olmuştum o yüzden 1500'e çıkabilirim. Şöyle bir kafa karışıklığı oluştu Akko'da satın alınabilecek birkaç model var ayrıca Switch'ler, tuşlar gibi şeyler de satılıyor. Akko'da beyaz krem gibi hoşuma giden renklerde bir seçenek bulamadım mesela pembe olanlar da hoşuma gitti ama yani fazla tatlı duruyorlar benlik değil gibi :D Akko'da galiba daha sonra Switch tuş görünü değişimi gibi şeyler de mümkün oluyor mu?

Söylediklerinizle alakasız ama ben bu klavyeyi bayağı beğendim bak istersen.
https://www.amazon.com.tr/Logitech-Klavyesi-Dokunsal-Anahtarlar-Aydınlatmalı/dp/B07W7J3S6X/ref=sr_1_6?keywords=logitech+klavye&qid=1689271915&sprefix=logitech%2Caps%2C422&sr=8-6

https://www.amazon.com.tr/Logitech-Klavyesi-Dokunsal-Anahtarlar-Aydınlatmalı/dp/B07W7J3S6X/ref=sr_1_6?keywords=logitech+klavye&qid=1689271915&sprefix=logitech%2Caps%2C422&sr=8-6
Güzel görünüyor, aradığımla alakasız biraz ama mesela beğendiğim özellikler olarak ses'i istediğim tarzda bi toklukta ve gömmeli olmamasından temizliğinin
kolay olmasını beğendim. Yine aklımda dursun ama, teşekkür ederim :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu model hem ses hem de görsel olarak hoşuma gitti ama renk olarak siyah modeli var Amazon'da

Veya bu da renk beyaz mavi tuşlardan ısınamadım. Fakat wireless olması rgb olması beyaz olması hoşuma gitti
edit : Galiba full beyaz olarak geliyor mavi tuşları istersek takıyoruz anladığım kadarıyla.

Almanya düzeni problem yaratacak bir şey mi?

Son düzenleme:
Klavye almak için 1000 bütçe ayarlamıştım forumda bakarken Akko klavyeleri keşfettim daha öncesinden de 1-2 Custom klavye görüp aşık olmuştum o yüzden 1500'e çıkabilirim. Şöyle bir kafa karışıklığı oluştu Akko'da satın alınabilecek birkaç model var ayrıca Switch'ler, tuşlar gibi şeyler de satılıyor. Akko'da beyaz krem gibi hoşuma giden renklerde bir seçenek bulamadım mesela pembe olanlar da hoşuma gitti ama yani fazla tatlı duruyorlar benlik değil gibi :D Akko'da galiba daha sonra Switch tuş görünü değişimi gibi şeyler de mümkün oluyor mu?
Selam hocam. Akko klavyeleri güzel. Ama Akko'nun 30 ile başlayan serisinden klavye almayın sorunlu. 1500'e maalesef güzel custom klavye alamazsınız. Bütçenizi az daha yükseltin. Attığım modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Alınmaz. Kötü bir model fiyatına göre. Ayrıca custom ile alakasız. O fiyattan daha düşüğe Dierya DK61E var. Kemove K68 var.

Almanya düzeni problem yaratacak bir şey mi?
Eğer ki tuşların yerini biliyorsanız hayır. Ben Logitech K835'in hem İngilizce hem de Almanca düzenini kullandım aynı anda. Hiç bir fark yoktu yazışımda sadece ben büyük enter beğenmiyorum. Sizden kaynaklı sorun yoksa alınır ama ben almazdım.

Selam hocam. Akko klavyeleri güzel. Ama Akko'nun 30 ile başlayan serisinden klavye almayın sorunlu. 1500'e maalesef güzel Custom klavye alamazsınız. Bütçenizi az daha yükseltin. Attığım modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Alınmaz. Kötü bir model fiyatına göre. Ayrıca Custom ile alakasız.

Teşekkürler cevap için ama konuştuk zaten :D verdim siparişini Blitzwolf BW-KB3'ün

Ama Akko 5075S'in beyazı olsaymış bayağı kararsız kalabilirmişim siparişi iptal edip alsam mı diye neyse ki yok :D

Teşekkürler cevap için ama konuştuk zaten :D verdim siparişini Blitzwolf BW-KB3'ün

Ama Akko 5075S'in beyazı olsaymış bayağı kararsız kalabilirmişim siparişi iptal edip alsam mı diye neyse ki yok :D
Hocam resim mi değiştirdiniz tanıyamadım da :D Müsait değildim klavye konularına özellikle bakıyorum dönüyorum :D

Emin olun Akko'da üzmezdi. Ben size şunu anlatayım bu BlitzWolf'u 1100TL'ye aldık 1 hafta önce. Kupon ile Banggood'dan. Ama satın aldıktan 5 gün sonra iptal edildi çoğu kişinin siparişi. Bazı şanslı insanların ki kargo da. İptal edilince bayağı soğudum klavyeden çünkü 5 gün bekledim ve iptal edildi. Banggood ile başka sorunlar da yaşadım. Neyse bakıyorum klavyelere klavye yok. Kendi Logitech K835'imi de sattım mecbur alacağım bir tane klavye. Yine bakıyorum bakıyorum isteklerime cevap veren tek klavye BlitzWolf yine aldım. İlk aldığımda keycaps'leri çok beğeniyordum şimdi orta derece de hoşuma gidiyor. Bu KB3'ün kasasını çoğu klavye kullanıyor Epomaker falan. Onlar da bir kaç keycaps gördüm aldığımdan soğudum :D Bir süre kullanıp keycaps değiştireceğim size de öneririm. Atıyorum görsel olarak.

İlk attığım yine aynı kasa sadece 1 tuş fazla. 2. attığım direkt KB3.

IMG_20230510_212728.jpg

2023032304554182-1974150 (1).jpg

Hocam resim mi değiştirdiniz tanıyamadım da :D müsait değildim klavye konularına özellikle bakıyorum dönüyorum :D

Emin olun Akko'da üzmezdi. Ben size şunu anlatayım bu Blitzwolf'u 1100TL'ye aldık 1 hafta önce. Kupon ile Banggood'dan. Ama satın aldıktan 5 gün sonra iptal edildi çoğu kişinin siparişi. Bazı şanslı insanların ki kargo da. İptal edilince bayağı soğudum klavyeden çünkü 5 gün bekledim ve iptal edildi. Banggood ile başka sorunlar da yaşadım. Neyse bakıyorum klavyelere klavye yok. Kendi Logitech K835'imi de sattım mecbur alacağım bir tane klavye. Yine bakıyorum bakıyorum isteklerime cevap veren tek klavye Blitzwolf yine aldım. İlk aldığımda Keycaps'leri çok beğeniyordum şimdi orta derece de hoşuma gidiyor. Bu KB3'ün kasasını çoğu klavye kullanıyor epomaker falan. Onlar da birkaç keycaps gördüm aldığımdan soğudum :D bir süre kullanıp keycaps değiştireceğim size de öneririm. Atıyorum görsel olarak.

Eki Görüntüle 1861184

Eki Görüntüle 1861185

BW-KB3'ün Keycaps'lerine bayıldım, çok güzel detayları. Ama BW-KB3'te beni çekmeyen 2 şey var, yön tuşlarının üstündeki ışıklı logo ve altındaki logo. Alttaki logo belki silinir lazerle falan yapılmadıysa silinmese de az gözüken kısım ama ortadaki bozuyor işi illa o kısmı da düşünüp keycaps değiştirmek gerekecek uyumlu güzel bir şey yapmak için. Akko'da tertemiz bembeyaz kasa istediğin her türlü tarza gider.

Zaten Blitz'den pişman olacağımı sanmıyorum ve istesem de Akko alamıyorum ve teknik problemi bu modelde var mı emin değiliz o yüzden devam gelse de bir hissini incelesem. Çok uzun zamandır Custom videoları görüp canım çekiyordu :D böyle hazır kasa ama Custom tadında bu tarzlarda bir ürün olabileceği gelmemişti aklıma araştırmadan.

BW-KB3'ün Keycaps'lerine bayıldım, çok güzel detayları. Ama BW-KB3'te beni çekmeyen 2 şey var, yön tuşlarının üstündeki ışıklı logo ve altındaki logo. Alttaki logo belki silinir lazerle falan yapılmadıysa silinmese de az gözüken kısım ama ortadaki bozuyor işi illa o kısmı da düşünüp keycaps değiştirmek gerekecek uyumlu güzel bir şey yapmak için. Akko'da tertemiz bembeyaz kasa istediğin her türlü tarza gider.

Zaten Blitz'den pişman olacağımı sanmıyorum ve istesem de Akko alamıyorum ve teknik problemi bu modelde var mı emin değiliz o yüzden devam gelse de bir hissini incelesem. Çok uzun zamandır Custom videoları görüp canım çekiyordu :D böyle hazır kasa ama Custom tadında bu tarzlarda bir ürün olabileceği gelmemişti aklıma araştırmadan.
Bende ilk başlarda öyleydim attıklarımı gördükten sonra sade olması daha iyi gibi :D Biraz kullanıp satmayı düşünüyorum keycaps'leri. Gelecek parayla alırım yenilerini.

O senin dediğin ışıklı logo değil. Bildirim. Yani şarjının ne kadar kaldığını, caps lock açık ve scroll down bildirimini gösteriyor. Bende beğenmedim. Bazı kişiler üstünü bantlıyormuş kasasını çıkartıp. Kasa olarak cidden iyi KB3.

Bende olmam sen de olmazsın. Akko kafa karıştırıcı olurdu kablosuz noktasında. Bende custom izleyip elimde ki K835 ile göz göze geliyordum :D Şimdi ise modlu klavye alıyoruz çok güzel bir şey. Şuan senin aldığın klavye en moda uygun, custom'a uygun klavye. PCB'si falan gayet iyi. Yani ömürlük.

Bende ilk başlarda öyleydim attıklarımı gördükten sonra sade olması daha iyi gibi :D biraz kullanıp satmayı düşünüyorum Keycaps'leri. Gelecek parayla alırım yenilerini.

O senin dediğin ışıklı logo değil. Bildirim. Yani şarjının ne kadar kaldığını, Caps Lock açık ve scroll down bildirimini gösteriyor. Bende beğenmedim. Bazı kişiler üstünü bantlıyormuş kasasını çıkartıp. Kasa olarak cidden iyi KB3.

Bende olmam sen de olmazsın. Akko kafa karıştırıcı olurdu kablosuz noktasında. Bende Custom izleyip elimde ki K835 ile göz göze geliyordum :D şimdi ise modlu klavye alıyoruz çok güzel bir şey. Şu an senin aldığın klavye en moda uygun, Custom'a uygun klavye. PCB'si falan gayet iyi. Yani ömürlük.

Aynen öyle görselliğe takılıp teknik kısmı da görmezden gelmemek lazım zaten az para değiller hele ki Akko sadece siyah modeli var Amazon'da beyaza baktın mı 2 katına çıkıyor.

Hocam resim mi değiştirdiniz tanıyamadım da :D müsait değildim klavye konularına özellikle bakıyorum dönüyorum :D

Emin olun Akko'da üzmezdi. Ben size şunu anlatayım bu Blitzwolf'u 1100TL'ye aldık 1 hafta önce. Kupon ile Banggood'dan. Ama satın aldıktan 5 gün sonra iptal edildi çoğu kişinin siparişi. Bazı şanslı insanların ki kargo da. İptal edilince bayağı soğudum klavyeden çünkü 5 gün bekledim ve iptal edildi. Banggood ile başka sorunlar da yaşadım. Neyse bakıyorum klavyelere klavye yok. Kendi Logitech K835'imi de sattım mecbur alacağım bir tane klavye. Yine bakıyorum bakıyorum isteklerime cevap veren tek klavye Blitzwolf yine aldım. İlk aldığımda Keycaps'leri çok beğeniyordum şimdi orta derece de hoşuma gidiyor. Bu KB3'ün kasasını çoğu klavye kullanıyor epomaker falan. Onlar da birkaç keycaps gördüm aldığımdan soğudum :D bir süre kullanıp keycaps değiştireceğim size de öneririm. Atıyorum görsel olarak.

Eki Görüntüle 1861184

Eki Görüntüle 1861185

Hocam bu keycapler ayrı mı? Linki var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı