1000-1500 TL klavye önerisi

Bütçe
1000-1500
Hocam cahilliğime verin çok bir bilgim yok ama stabilizer nedir ve bir klavyenin stabilizerlarının iyi olmaması çok kötü bir şey midir?

Bir de hocam abimle konuştum dedikleriniz söyledim öyleyse %75 de olur dedi varsa başka önerileriniz atarsanız çok sevinirim.
Hocam uzun keycapsleri destekleyen aparatlardır. Videoyu izlerseniz anlarsınız diye tahmin ediyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam uzun keycapsleri destekleyen aparatlardır. Videoyu izlerseniz anlarsınız diye tahmin ediyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anladım hocam yani çok sorun teşkil etmez herhalde videodaki kadar kötü değilse :D

@Güllaç bir de hocam abimle konuştum dedikleriniz söyledim öyleyse %75 de olur dedi varsa başka önerileriniz atarsanız çok sevinirim.

Anladım hocam yani çok sorun teşkil etmez herhalde videodaki kadar kötü değilse :D

@Güllaç bir de hocam abimle konuştum dedikleriniz söyledim öyleyse %75 de olur dedi varsa başka önerileriniz atarsanız çok sevinirim.
Yok hocam bu fiyat bandındaki çoğu klavyenin stabsları böyle maalesef. Çok da kötü değil ama eh yani.

Hocam keşke salı günü belirtseydiniz TKL-%75 de kabul edeceğinizi. Whatgeek'te indirim kuponu vardı. Ajazz AK820(siyah) 1550TL'ye denk geliyordu. Bu fiyata gerçekten sağlam klavyeydi fakat "kaçırdınız" tabirini kullanırsam yanlış olmaz sanırsam.
Red switch-TKL olarak K568 önerebilirim fakat Omen Encoder biraz daha garanti bir klavye olur diyebilirim. Eğer siyah şart olmasaydı Ajazz AK992(%96 boyut) şuan 40 dolara denk geliyor fakat beyaz bir klavye ve 7-10 gün kargo beklemeniz gerekiyor. Yani bilemedim Omen Encoder tercih etmek biraz daha mantıklı olur sanırsam.

Yok hocam bu fiyat bandındaki çoğu klavyenin stabsları böyle maalesef. Çok da kötü değil ama eh yani.

Hocam keşke salı günü belirtseydiniz TKL-%75 de kabul edeceğinizi. Whatgeek'te indirim kuponu vardı. Ajazz AK820(siyah) 1550TL'ye denk geliyordu. Bu fiyata gerçekten sağlam klavyeydi fakat "kaçırdınız" tabirini kullanırsam yanlış olmaz sanırsam.
Red Switch-TKL olarak K568 önerebilirim fakat Omen encoder biraz daha garanti bir klavye olur diyebilirim. Eğer siyah şart olmasaydı Ajazz AK992(%96 boyut) şu an 40 dolara denk geliyor fakat beyaz bir klavye ve 7-10 gün kargo beklemeniz gerekiyor. Yani bilemedim Omen encoder tercih etmek biraz daha mantıklı olur sanırsam.

Sonuç olarak Omen encoder bu fiyat için en iyi seçim olur diyorsunuz yani değil mi hocam.

Red switch-TKL olarak K568 önerebilirim fakat Omen Encoder biraz daha garanti bir klavye olur diyebilirim. Eğer siyah şart olmasaydı Ajazz AK992(%96 boyut) şuan 40 dolara denk geliyor fakat beyaz bir klavye ve 7-10 gün kargo beklemeniz gerekiyor. Yani bilemedim Omen Encoder tercih etmek biraz daha mantıklı olur sanırsam.

Hocam Ajazz sizce nasıl alınır mı? Aklımda bu klavye vardı sizce hangisini almalıyım?

Rica ederim hocam ne demek. Abinize selam, güle güle kullanması dileğiyle.

Teşekkürler hocam bir de sizinle iletişim kurabileceğim başka bir platform var mı örneğin Discord olur Instagram olur burada anlık cevap ve uzun tartışmalar yapamıyorum maalesef tabii eğer uygunsa sizin içinde.

Teşekkürler hocam bir de sizinle iletişim kurabileceğim başka bir platform var mı örneğin Discord olur Instagram olur burada anlık cevap ve uzun tartışmalar yapamıyorum maalesef tabii eğer uygunsa sizin içinde.
Hocam maalesef Discord paylaşmıyorum :(. Zaten destek konusunda konu sahibi harici Discord adresi paylaşmak ve özelden devam etmek yasak diye hatırlıyorum. Eğer klavye konusunda yardıma ihtiyacınız olursa konu açtıktan sonra beni veya diğer tecrübeli arkadaşları etiketlemeniz yeterli olacaktır :).

Yeni konular

Geri
Yukarı