1000-1500 TL kulak içi kulaklık önerisi

mstfo

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. 1000-1500 TL arası kulaklık arıyorum. FreeBuds 4I düşündüm ama ne kadar değer bu ücrete emin değilim. Müzik deneyimi iyi olsun istiyorum. Konuşma içinde idare edecek düzeyde olsa yeterli. FreeBuds 4I sizce uygun mudur?

Küçük olan kulaklıkların genelde mikrofon kalitesinin çok kötü olduğundan bahsediliyor. Mikrofon kısmı uzun olanlardan tavsiye edebileceğin var mı?

Küçük olan kulaklıkların genelde mikrofon kalitesinin çok kötü olduğundan bahsediliyor. Mikrofon kısmı uzun olanlardan tavsiye edebileceğin var mı?
Ben olsam bunu alırdım, bütçenizin altında olsa da f/p;

Ben olsam bunu alırdım;

Bu tarz kulaklık var süngersiz deniyor galiba bunlara. Sanki bas kaybı vs aşırı oluyor süngerli olanlar gibi tat vermiyor. Bende çok kriter var gibi gösterdim ama kısaca süngerli olması daha iyi sanki :)

Bu tarz kulaklık var süngersiz deniyor galiba bunlara. Sanki bas kaybı vs aşırı oluyor süngerli olanlar gibi tat vermiyor. Bende çok kriter var gibi gösterdim ama kısaca süngerli olması daha iyi sanki :)

Anker markası f/p anlamında favorimdir.

Anker markası F/P anlamında favorimdir.

Bunu inceleyeceğim teşekkür ederim.

@CBum sence bu nasıldır ? https://www.hepsiburada.com/jbl-tune-230nc-kulakici-tws-kulaklik-siyah-p-HBCV000023JB9V

Son düzenleme:

Geri
Yukarı