1000-1500 TL Kulaklık Önerisi

Bütçe
1000-1500

BASEBORN

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 4 yıldır Arctis 3 kullanıyorum. 2. yılında yenisi ile değiştirdiler sıfır ürün ve 2019 modeli olarak. Şu anda sol kulaklıktan çok az ses geliyor. Genel anlamda memnun değilim. İzlediğim videoların sesini karşıya veriyor. Oyunda başkası konuşunca Discord da ki arkadaşlarıma ses sekiyor vs. 2 kulaklıkta da aynı sıkıntıları yaşadım hep. Mikrofonu iyi olan, ses sektirmeyen ve ortam seslerini karşıya vermeyen bir kulaklık arıyorum.
Anakart B450 Tomahawk Max.
Ses kartım.
Realtek® ALC892 codec.
7.1-channel High Definition Audio (sanırım)
Önerebileceğiniz bir kulaklık var mı?

BlackShark V2 bakılabilir. Yazılımı üzerinden mikrofonu "Broadcast" moduna alırsan, performansı çok kaliteli oluyor.

BlackShark V2 bakılabilir. Yazılımı üzerinden mikrofonu "Broadcast" moduna alırsan, performansı çok kaliteli oluyor.
Ses kartımla alakalı bir problem yaşar mıyım ?
Ses kartımla alakalı ne düşünüyorsun. Pek bilgim yok. Nedir, nasıldır vs ?
Arctis 3 sıkıntılı olduğu için bu modda kullanıyorum. Kendi programı desteklemiyordu.
1660169722941.png

Ses kartımla alakalı bir problem yaşar mıyım ?
Ses kartımla alakalı ne düşünüyorsun. Pek bilgim yok. Nedir, nasıldır vs ?
Arctis 3 sıkıntılı olduğu için bu modda kullanıyorum. Kendi programı desteklemiyordu.
Eki Görüntüle 1481454
BlackShark V2, dahili USB ses kartıyla birlikte geliyor. Bu sayede anakartının ses yongasıyla alakası kalmıyor.

BlackShark V2, dahili USB ses kartıyla birlikte geliyor. Bu sayede anakartının ses yongasıyla alakası kalmıyor.
Hocam Fiyat konusunda çok kararsız kaldım.
Burada en ucuz 899TL diyor ama ses kartı var mı yok mu anlamadım. Razer Blackshark V2 Kablolu Siyah Kulak Üstü Kulaklık Fiyatları ve Özellikleri
Burada da en ucuz 1197TL görselde ses kartı var. https://www.akakce.com/kulaklik/en-...fonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,1100729360.html
Aralarında model farkı mı var?

Geri
Yukarı