1000-1500 TL kulaklık önerisi

Jeymixxx

Hectopat
Merhaba, 1000-1500 TL arası 7.1 kulaklık almayı düşünüyorum. Genelde Valorant, CS gibi oyunlar oynuyorum. Bu fiyat aralığında fiyat performans önerebileceğiniz kulaklık var mı?

Bu bütçede alacağın 7.1 yok sanal 7.1 olur onunda stereodan farkı yok HS50 Pro'yu kullanıyorum sorularını alabilirim ürün hakkında.

Tavsiyem HS50 Pro alman olur memnunum mikrofonunda ufak bir yankı sorunu mevcut dönüştürücü kaynaklı. Belirli bir ses ayarı yapınca durum çözülüyor.

Bu bütçede alacağın 7.1 yok sanal 7.1 olur onunda stereodan farkı yok HS50 Pro'yu kullanıyorum sorularını alabilirim ürün hakkında.

Tavsiyem HS50 Pro alman olur memnunum mikrofonunda ufak bir yankı sorunu mevcut dönüştürücü kaynaklı. Belirli bir ses ayarı yapınca durum çözülüyor.
yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim havit gamenote h2002p çok öneriliyor sizce alınır mı

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim Havit Gamenote H2002p çok öneriliyor sizce alınır mı?

Ben HS50 Pro öneririm hocam. H2002P 1K TL olan bir model.

Ürün hakkında bir sorunuz olursa daha yardımcı olabilirim. Kulaklık geldiğinde kulaklığın jackını dönüştürücüye biraz sert bastırın yoksa oturmuyor 1 saat onunla uğraşmıştım oturmuyor diye.

Ses ayarlarımda bu şekil.

-Ana ses %87
-Mikrofon desteği 0dB.

Ben en uygun bu ayarları buldum bir sorun çekmiyorum.

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2024.02.18 - 23.17.25.52.png
    Desktop Screenshot 2024.02.18 - 23.17.25.52.png
    52,7 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Ben HS50 Pro öneririm hocam. H2002p 1K TL olan bir model.

Ürün hakkında bir sorunuz olursa daha yardımcı olabilirim. Kulaklık geldiğinde kulaklığın jackını dönüştürücüye biraz sert bastırın yoksa oturmuyor 1 saat onunla uğraşmıştım oturmuyor diye.

Ses ayarlarımda bu şekil.

-Ana ses %87
-Mikrofon desteği 0dB.

Ben en uygun bu ayarları buldum bir sorun çekmiyorum.

Hocam kulaklık hakkında bilgilisiniz sanırım benim ses kartım ile uyumlu mudur acaba?
7.1 ch HD Audio (Realtek ALC897 Audio codec)

Yeni konular

Geri
Yukarı