1000-1500 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
1500

R. Berat YAŞAR

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 7 5800x3D / Gigabyte X570 Aorus Elite (Rev 1.0) / Corsair Vengeance 16GB(2x8GB) 3200Mhz CL16 /PowerColor Red Devil RX 6750XT OC- MSI NVIDIA GeForce RTX2070 Gaming Z / ADATA 256GB XPG SX6000 PRO NVMe M.2 SSD / Seagate BarraCuda 2TB 7200RPM 256MB HDD / CM MasterLiquid ML240L / Dark N10 PRO / High Power 850W 80+ Gold 14cm
Meslek
Harita Mühendisi
Merhaba, 1000 ile 1500 ₺ arasında mekanik bir klavye almak istiyorum önerebileceğiniz klavyeler var mı? Bende şu anda bir mekanik klavye var ancak yavaş yavaş ömrü doluyor o sebeple fiyatlar uçmadan bir klavye almak istiyorum. Şu an kullandığımda bilek desteği mevcut ve bayağı iş görüyor. Yeni mekanik klavyede bilek desteği olmazsa diğerinden çok fark olur mu? Ve https://www.hepsiburada.com/gameboo...-beyaz-mekanik-gaming-klavye-pm-HBC000002C0G3 Şu ürün nasıldır?

Merhaba, 1000 ile 1500 ₺ arasında mekanik bir klavye almak istiyorum önerebileceğiniz klavyeler var mı? Bende şu anda bir mekanik klavye var ancak yavaş yavaş ömrü doluyor o sebeple fiyatlar uçmadan bir klavye almak istiyorum. Şu an kullandığımda bilek desteği mevcut ve bayağı iş görüyor. Yeni mekanik klavyede bilek desteği olmazsa diğerinden çok fark olur mu? Ve https://www.hepsiburada.com/gameboo...-beyaz-mekanik-gaming-klavye-pm-HBC000002C0G3 Şu ürün nasıldır?
Onu sakın almayın. Bu bütçenin en iyi ürünü XPG Summoner Red'dir.

Benzer bir konu açmıştım. Kemove K68 önerilmişti. Gateron G Pro Yellow Switch olan modeli aldım. Gayet memnunum, öneririm.

Ayrıca amazonda 2 hafta gözüken kargo 1 haftada elime ulaştı.

Benzer bir konu açmıştım. Kemove K68 önerilmişti. Gateron G Pro Yellow Switch olan modeli aldım. Gayet memnunum, öneririm.

Ayrıca amazonda 2 hafta gözüken kargo 1 haftada elime ulaştı.
Stoklar da yeni geldi aklımdan çıkmış. XPG Summoner ve K68 bütçenin en iyileri.

G PRO daha iyi Switch bu arada.

Arkadaşlar bu sizin önerdiğiniz klavyeler mini klavye diye geçiyor. Ben FPS oyunları oynuyorum bu klavyeler ile düzgün oyun oynanır mı? Şu an kullandığım bayağı bir büyük bunlara göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı