1000-1500 TL multimedya tuşlu klavye önerisi

Bütçe
1.000-1.500 TL

DNA

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
6
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
1.500 TL bütçeye dahi bulduğum hiçbir klavyeyi beğenmiyorum. Dolayısıyla 1.000 TL'ye ve altına bulunabilirse esas onları arıyorum. Müzik için multimedya tuşlarını seviyorum. Oyun oynamam, neredeyse hiç. Şu tip bir klavyem var şu an:

1705258145312.jpeg

Çok ses çıkarıyor, rahatsız oluyorum. Zaten dandik. Sırf multimedya tuşları için yıllardır kullanıyorum.

Sessiz ve uzun ömürlü klavye istiyorum. Kablolu kullanım desteği olması ve numpad önemli ama numpad olmasa, TKL olsa da kabulüm. %60 istemiyorum. Multimedya için bir çözümü ve Türkçe Q olması şart. RGB gibi şeylere çok takılmıyorum. Bilek desteği sevmem. Hepsiburada, Amazon, Trendyol ya da Vatan gibi yerlerden alabilmeliyim. Yurt dışından getirmek anlamsız, zaten Türkçe Q lazım.

2. el Cooler Master CK352 (1.400 TL), SteelSeries Apex 3 TKL (1.589 TL), Blueforce Shooter RGB (789 TL) diye ne olduğu belirsiz bir klavye de düşündüm. Ayrıca Redragon K580 (1.199) düşündüm. Oyun oynamadığım için bunlar biraz anlamsız geliyor işte. Düz ofis klavyeleri de gereksiz pahalı görünüyor. 1.000 TL altına onları da düşünebilirim hem Bluetooth hem kablolu olarak. Her türlü önerebilirsiniz, hepsine açığım. Kronik sorunlu olmasın yeter.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı