1000-1500 TL ses kalitesi yüksek oyuncu kulaklığı önerisi

Sebepleri nelerdir önermemenizin? Nokta atışı yapmak istiyorum çünkü malum fiyatlar daha da yükselecektir. O yüzden ses kalitesi iyi ve kronik olmayan bir kulaklık istiyorum.

Sebepleri nelerdir önermemenizin? Nokta atışı yapmak istiyorum çünkü malum fiyatlar daha da yükselecektir. O yüzden ses kalitesi iyi ve kronik olmayan bir kulaklık istiyorum.
Yakin zamanda Blackshark V2x aldim memnunum. BU fiyat bandinda alabileceginiz en iyisi bu muhtemelen. Alirken kafam cok karsti Cloud Core mu alsam bunu mu diye ama sonunda buna karar verdim. Pisman olacaginiz bir urun degil kesinlikle.

Ses kalitesi fena sayilmaz ancak tonla dezavantaji var.

Mikrofonu kotu, rahat degil, ses kasma konusunda cok iyi performans veremiyor, ses karti yok ve jak girisli. Onerdigim kulaklikta da birkac eksiklikler var ancak 1500 TL altinda daha iyi sifir kulaklik yok, Skullcandy bir tik daha iyidir.

İkinci elde 500 liraya bulunabilen Sharkoon ER40 bile bundan iyidir. En azindan ses karti var ve mikrofonu V2 X'e kiyasla cok iyi.

Ses kalitesi fena sayilmaz ancak tonla dezavantaji var.

Mikrofonu kotu, rahat degil, ses kasma konusunda cok iyi performans veremiyor, ses karti yok ve jak girisli. Onerdigim kulaklikta da birkac eksiklikler var ancak 1500 TL altinda daha iyi sifir kulaklik yok.
Mikrofon olarak kotu degil. Ama 250 TL olan Rampage kulakligim ile aralarinda neredeyse fark yok mikrofon olarak. Hatta Rampage olan 1-2 tik daha iyi diyebilirim. Ama ses kasma konusunda yaniliyorsunuz bence. Sesleri gayet net alabiliyorum. Rahatliga gerince uzun kullanimda agri yapmiyor. Fakat pedleri soyulmus Rampage kulakliktan gecince ilk basta daha rahatsiz hissettirdi. Ama zamanla alistim gayet rahat bence. Kulaga temas eden yerlerin kumas olmasi da buyuk bir arti bence.

Mikrofon olarak kotu degil. Ama 250 TL olan Rampage kulakligim ile aralarinda neredeyse fark yok mikrofon olarak. Hatta Rampage olan 1-2 tik daha iyi diyebilirim. Ama ses kasma konusunda yaniliyorsunuz bence. Sesleri gayet net alabiliyorum. Rahatliga gerince uzun kullanimda agri yapmiyor. Fakat pedleri soyulmus Rampage kulakliktan gecince ilk basta daha rahatsiz hissettirdi. Ama zamanla alistim gayet rahat bence. Kulaga temas eden yerlerin kumas olmasi da buyuk bir arti bence.

Oldukca kotu. Zamaninda cok daha ucuza satilan Sharkoon ER40'in mikrofonuna bakarak bu kulakliktaki mikrofonun ne denli berbat oldugunu anlayabilirsiniz, ses kasma konusunda da zamaninda kendisinden ucuz olan ER40'tan az daha kotu performans veriyor. Ben rahat bulmadim, 1-2 saat icinde kafam zonklamaya basladi ama kisiden kisiye gore degisir, kimi rahat bulur kimi iade eder. Daha rahat kulakliklar kullandim.

Oldukca kotu bir mikrofonu olmasina ragmen insanlarin bunu normallestirmeye calistirmasini anlamiyorum, keske ER40'in stogu olsaydi da buna dusmeseydik. 1500 TL'yi hak eden bir kulaklik degil bu.

3-4 yıl Hyper X Cloud 2 kullandım ve padleri çok çabuk çıkıp soyuldu. Ses kalitesi, pedin kalitesi bana göre çok çok iyi olması lazım. 2000 liraya peki önerebileceğiniz var mı ?

Geri
Yukarı