1000-1500 TL telefon önerisi

toprakcanakyapi

Kilopat
Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi bana 1000-1500 arası telefon önerisi yapar mısınız ?
İstediğim özellikler şöyle;
-Fazla oyun oynayan biri değilim sadece 1 oyun oynuyorum ve sosyal medya kullanıyorum.
-Ön ve arka kamera iyi olursa sevinirim (Stajyerim ve fotoğraf çekmem gerekiyor)
-IP 65/68 sertifikalı suya ve toza karşı dayanıklı olması da bir bakımdan önemli.
-Android veya İOS olması herhangi bir sorun yaratmaz (NOT: Windows phone kesinlikle olmaz)

İstediğim özellikleri yukarıda belirttim buna göre öneri yaparsanız sevinirim. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
HTC Desire EYE, Z3 Compact, IP sertifika önemli değilse LG G4.
IP sertifika pek önemli değil ama LG marka telefonlarda yazılım sorunu çıkıyor diye biliyorum. HTC Desire EYE adlı telefona bir bakacağım önerin için teşekkürler.
Aqua'sı yanlış olmuş. İşte burda
M5 düşündüğüm telefonlar arasında var. Ama şu technopat temmuz telefon önerisini bekleyeyim dedim bu kadar zaman olmuşken. Önerim için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı