1000-1500 TL telefon önerisi

`vaqr0x+

Centipat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Öncelikle hiç iyi bir telefonum olmadı ama ben bilgisayar alacaktım. Bir anda telefon ihtiyacı duydum ve sizlere danışmak istedim. Para biriktirip kendime güzel bir telefon alacağım. Kamerası, bataryası, performansı iyi olsun yeterlidir. 1500 üstüne kesinlikle çıkamam sonuçta öğreniciyim. Aklımda realme 5I var. alınır mı veya başka önerdiğiniz telefonlar var mıdır?

Öncelikle hiç iyi bir telefonum olmadı ama ben bilgisayar alacaktım. Bir anda telefon ihtiyacı duydum ve sizlere danışmak istedim. Para biriktirip kendime güzel bir telefon alacağım. Kamerası, bataryası, performansı iyi olsun yeterlidir. 1500 üstüne kesinlikle çıkamam sonuçta öğreniciyim. Aklımda realme 5I var. Alınır mı veya başka önerdiğiniz telefonlar var mıdır?

Realme 5i kötü bir tercih değil ancak kameraları ve ekran çözünürlüğü olarak iyi değil. Samsung Galaxy M20'de alabilirsin.

Son düzenleme:
Öncelikle hiç iyi bir telefonum olmadı ama ben bilgisayar alacaktım. Bir anda telefon ihtiyacı duydum ve sizlere danışmak istedim. Para biriktirip kendime güzel bir telefon alacağım. Kamerası, bataryası, performansı iyi olsun yeterlidir. 1500 üstüne kesinlikle çıkamam sonuçta öğreniciyim. Aklımda realme 5I var. Alınır mı veya başka önerdiğiniz telefonlar var mıdır?

Ben kendim Redmi Note 8 kullanıyorum 1500-1600 civarındaydı galiba Note 7'de ona bir bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı