1000-1500 TL telefon önerisi

Ahmet5550

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Annemin telefonu artık şarj olmamaya başladı. Yeni bir telefon arayışındayım. Şarjı uzun süre giden, ekranı kaliteli bir telefon bakıyoruz. Fiyatı 1000-1500 TL arasında olmalı. 1300 TL civarında olursa daha iyi olur.

Telefon dünyasını çok bilmiyorum ama Huawei için Google desteğini çekti diye biliyorum. O yüzden Huawei almak istemiyorum çok. Xiaomi telefonlar için mi serisi dışında çok iyi değil diye okumuştum ama ne kadar doğrudur bilmiyorum. Samsung telefonlarının ekranları çok güzel. Ayriyeten Samsung telefonlar için çok kötü yorum görmedim. Sanırım Samsung alınabilir fakat model olarak ne almalıyım?

Samsung M11 var 5000MAH batarya var, ama ekran yönünden biraz geride kalmış fiyatı 1700 TL civarlarda.

ben olsam biraz daha para ekler xiaomi note 8 alırım
Biraz daha ekle dediğiniz 800 TL. Onu eklerim az daha ekle şunu al olur. Bütçem belirli. Maksimum 1500 TL. Ayrıca acil lazım olduğundan para biriktirecek vakit yok.
Samsung M11 var 5000MAH batarya var, ama ekran yönünden biraz geride kalmış fiyatı 1700 TL civarlarda.
Dediğim gibi 1500 TL bile zorlama. 50 TL dahi aşamam.

Bence Samsung Galaxy A3 2017 telefonu iyi olabilir. Şu an kullanıyorum, 1150TL'ye aldık 2 yıl önce. Su geçiremzlik özelliği var, parmak izi var, 720P ekranı var simulasyon oyunlarında kasıyor, hafıza 16 GB (14 GB'sini sistem kullanıyor) kendine göre düşün kardeşim.

Dediğim gibi 1500 TL bile zorlama. 50 TL dahi aşamam.
Bence Samsung Galaxy A3 2017 telefonu iyi olabilir. Şu an kullanıyorum, 1150TL'ye aldık 2 yıl önce. Su geçiremzlik özelliği var, parmak izi var, 720P ekranı var simulasyon oyunlarında kasıyor, hafıza 16 GB (14 GB'sini sistem kullanıyor) kendine göre düşün kardeşim.
3 senelik telefon. Daha yeni bir telefon lazım. Uzun seneler kullancak annem.
.
Veya Vestel, Casper var bütçenizde.
C2'ye bakıyordum bende. Güzel duruyor. Biraz daha araştıracağım bu telefonu. teşekkür ederim. Vestel veya Casper marka telefon almayı düşünmüyorum.
Realme 5İ alabilirsin çok güzel bir telefon.
1600-1700 TL.

Geri
Yukarı