1000-1500 TLArası Android Telefon Seçimi?

Redkid

Hectopat
Daha fazla  
Çok fotoğraf çeken çok oyun oynayan biriyim ve yaza telefon alacağım haziran sonu ayları önerilerinizi bekliyorum.

Xperia Z2 alabilirsiniz. Eğer büyük geliyorsa ve biraz daha kibar bir telefon istiyorsanız Z3C öneririm. Bu iki cihazında kamerası ve performansı tatmin edici.

Sony Xperia Z2 veya Z3 Compact almalısın. Seni en iyi tatmin edecek ürünler bunlar.
Xperia Z2 alabilirsiniz. Eğer büyük geliyorsa ve biraz daha kibar bir telefon istiyorsanız Z3C öneririm. Bu iki cihazında kamerası ve performansı tatmin edici.
Asus Zenfone 2 Almayı düşünüyordum 1350tl olunca vazgeçtim Z3 alabilirim onu beğendim güzel telefona benziyor . Zenfone 2 önerirmisiz.

Asus Zenfone 2 Almayı düşünüyordum 1350tl olunca vazgeçtim Z3 alabilirim onu beğendim güzel telefona benziyor . Zenfone 2 önerirmisiz.
Haziran'da geliyor sanırım. Ön incelemesini izledim. Güzel ve güçlü bir telefona benziyor. Performans ve kamera oldukça yüksek. Ancak yine de bir sorunu, hatası var mı bekleyip görmek lazım. Şuan Türkiye'de satışa sunulmadığı için yaygın olmayan bir cihaz çünkü.

Haziran'da geliyor sanırım. Ön incelemesini izledim. Güzel ve güçlü bir telefona benziyor. Performans ve kamera oldukça yüksek. Ancak yine de bir sorunu, hatası var mı bekleyip görmek lazım. Şuan Türkiye'de satışa sunulmadığı için yaygın olmayan bir cihaz çünkü.
Zaten haziran ayında alacağım şimdiden göz gezdiriyorum . Vakit bol bekleriz hatalarına bakarız ona göre değelendiriz.Yardımcı olduğun için teşekkürler.

Zenfone 2' nin Türkiye fiyatı hakkında çok söylenti var yani çeşitli sitelerde farklı rakamlar veriliyor. 1000 TL altı bile okudum ben. Bu yüzden beklemek en iyisi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı