1000-1500 TL'ye Anakart, RAM, İşlemci, HDD Önerisi

Sezer Doğan

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Fotoğrafçı
Normalde laptop kullanıcısıyım. Oyun performansı açısından yetersiz laptoplar kullandım hep. Yakın bir zamanda elime Xigmatek 600W PSU, Huntkey 700W PSU, Gigabyte GT640 2GB 128 bit, Asus GT640 2GB 128 bit, monitör, DVD rom gibi ekipmanlar geçince ben de masaüstüne geçmeye karar verdim.

Öncelikle belirtmem gerekirse PC'de PUBG, Farcry, GTA 5 gibi oyunlar oynamıyorum. Oynadığım oyunlar ETS2, ATS, FSX tarzı taşıt simülasyonları. Bunları şimdiye kadar giriş seviyesi laptoplarda oynadığım için bir zevk alamadım.

Şimdi konuya gelelim. 1000-1500 liraya DDR3 veya DDR4 olarak başlıkta belirttiğim 4 bileşeni almak ve iyi bir ekran kartına para biriktirene kadar eldeki GT640'lardan kullanmayı düşünüyorum.

Sizce ne dersiniz? Bu iş olur mu? Ayrıca bahsettiğim oyunlarda GT640 nasıl bir başarı gösterir. Benim de beklentim yüksek değil ama çöp de olmadığını düşünüyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı