1000-1500 TL'ye ekipman önerisi

esyron

Kilopat
Daha fazla  
Maksimum bütçem 1500 TL arkadaşlar.
CS:GO oynuyorum.
Klavye, mouse, kulaklık tavsiye eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Fare için el ölçünüz ve tutuş şeklinizi öğrenebilir miyim?

Fare için el ölçünüz ve tutuş şeklinizi öğrenebilir miyim?
Razer deadhadder Chrome kullanıyordum elime oturuyor

Bütçe kısıtlı ben sizin yerinizde olsam fareye bütçemin daha fazlasını, geri kalanı ile ise kulaklık alırdım. Şu an kullandığınız, algılama sıkıntısı olmayan bir klavyeniz vardır diye düşünüyorum. İleride de klavyeyi değiştirirsiniz. Benim şahsi fikrim bu üç ekipman arasından en gereksizi klavye, CS:GO için. Gereksizden kastım CS:GO için en önemli iki şey fare ve kulaklık klavye tuşları düzgünce algılıyorsa böyle bir bütçede yer verilmemesi gerek bence.

Bütçe kısıtlı ben sizin yerinizde olsam fareye bütçemin daha fazlasını, geri kalanı ile ise kulaklık alırdım. Şu an kullandığınız, algılama sıkıntısı olmayan bir klavyeniz vardır diye düşünüyorum. İleride de klavyeyi değiştirirsiniz. Benim şahsi fikrim bu üç ekipman arasından en gereksizi klavye, CS:GO için. Gereksizden kastım CS:GO için en önemli iki şey fare ve kulaklık klavye tuşları düzgünce algılıyorsa böyle bir bütçede yer verilmemesi gerek bence.
Tavsiyeniz nedir

Tavsiyeniz nedir?

Piyasaya pek hakim değilim hocam. Arkadaşlara klavye almayacağınızı belirtirseniz yardımcı olurlar. Genelde ekipman alırken araştırıyorum sonra komple salıyorum. O yüzden piyasaya hakim değilim.

Geri
Yukarı