1000-1500 TL'ye ekipman önerisi

FRAGX

Hectopat
Arkadaşlar 1500 TL mouse, klavye ve kulaklık tavsiyesi istiyorum. Eğer olursa mouse pad olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kulaklık için indirim beklerseniz 569TL'ye düşüyor. Kulaklığı 569TL'den sayarsak 1595TL ediyor hepsi. K552 şu an indirimde, DA V2 Mini de zam almış. Eğer bunları almaya karar verirseniz mouse ile klavyeyi şimdiden almanızı öneririm. Ayrıca en önemlisi mouse'un elinize oturup oturmayacağını kontrol edin. Eğer indirim bekleyemezseniz kulaklık olarak bu tercih edilebilir:

Stinger Core tercih edilirse de toplam 1615TL ediyor. Hafif bütçeyi aştık ama en iyi tercihleri yapmaya çalıştım. Eğer bütçeyi hiç aşamayacaksanız yeniden bir şeyler düşünülebilir.

Son düzenleme:

Kulaklık için indirim beklerseniz 569TL'ye düşüyor. Kulaklığı 569TL'den sayarsak 1595TL ediyor hepsi. K552 şu an indirimde, da V2 mini de zam almış. Eğer bunları almaya karar verirseniz mouse ile klavyeyi şimdiden almanızı öneririm. Ayrıca en önemlisi farenin elinize oturup oturmayacağını kontrol edin. Eğer indirim bekleyemezseniz kulaklık olarak bu tercih edilebilir:

Stinger Core tercih edilirse de toplam 1615TL ediyor. Hafif bütçeyi aştık ama en iyi tercihleri yapmaya çalıştım. Eğer bütçeyi hiç aşamayacaksanız yeniden bir şeyler düşünülebilir.

Hocam yukarıdaki arkadaşın attıkları hakkında ne düşünüyorsunuz.

Hocam yukarıdaki arkadaşın attıkları hakkında ne düşünüyorsunuz.
Mouse kötü, onun dışında güzel. Kulaklığın linklediklerimden bir tık daha kötü olduğunu biliyorum. CH321 en iyisi bu kulaklıklar arasında. Bu arada klavyeye pek takılmazsanız mouse daha önemli bence. Bu ikisi seçilebilir:

Klavye için sonradan yükseltmeye gidilebilir. Oynadığınız oyun türüne bağlı Viper 8KHz almanız daha iyi. Valorant gibi FPS, rekabetçi tarzı oyunlar oynuyorsanız bunları da tercih edebilirsiniz. Mekanik bir klavye istiyorsanız da en aşağı K552 almanız önerimdir.

Kulaklık değiştirilebilir mikrofonu cızırtılı ses veriyor Cooler Master CH321 daha iyi olur.

Mouse kötü, onun dışında güzel. Kulaklığın linklediklerimden bir tık daha kötü olduğunu biliyorum. CH321 en iyisi bu kulaklıklar arasında. Bu arada klavyeye pek takılmazsanız mouse daha önemli bence. Bu ikisi seçilebilir:

Klavye için sonradan yükseltmeye gidilebilir. Oynadığınız oyun türüne bağlı Viper 8KHz almanız daha iyi. Valorant gibi FPS, rekabetçi tarzı oyunlar oynuyorsanız bunları da tercih edebilirsiniz. Mekanik bir klavye istiyorsanız da en aşağı K552 almanız önerimdir.

FPS oyunları oynuyorum genelde viper mini alsam olur mu?

Geri
Yukarı