1000-1500TL Arası Sistem Toplama

İmparatorxx

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşım bilgisayar toplamak istiyor. Monitörsüz pc toplamak istiyor. Monitör onda var. Wolfteam oynamak istiyor.

Vereceğiniz sistemleri bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörüde çıkarırsa 1200-1300 arası.
APU Oyun
AnakartASUS A68HM-K
İşlemciAMD A10-7870K
Bellek8 GB HyperX Beast Kit – KHX24C11T3K2/8X
Ekran KartıDahili R7 GPU
DepolamaSeagate 3.5″ 1TB Barracuda
KasaCooler Master Elite K280
Güç KaynağıKasaya dahil 500W
MonitörViewsonic 23″ VA2349s
Fiyat (KDV Dahil)1799 TL
[TBODY] [/TBODY]

ya i3 ve gtx 750 ti sistem kuracak(BLueMooN19) yada monitorü olduğuna göre sistemden monitörü çıkartıp onun parasıyla işlemi rahatlatmak için bir soğutucu veya sisteme ek bir ekran kartı takarak takviye yapabilir.

WolfTeam gibi saçma bir oyun için GTX750ti çok fazla bir öneri bence öyle bir oyuna gt420 bile yeter de artar bile...
Türkiyede o oyunu oynayan kişi sayısı 24 milyon bu çok fazla bir nüfus içeriyor ve oyunun içeriği bağımlı yapıcı ve grafikler oyunun anlamı çok kötü bu 24 milyon kişinin bir kere açıp call of duty Counter Strike :GO Gibi oyunlar oynasa ben böyle oyunu nasıl oynuyorum der kendine ve bu oyunu oynayan kişiler genellikle çocuk yaştaki kişiler ve zeka seviyesi düşük kişiler yaşı ne kadar büyük olsa bile bu oyunu oynamaları çok saçma...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı