1000-1600 TL telefon önerisi

Ardanyo

Centipat
Arkadaşlar dedem büyük olmayan torunları ile görüntülü görüşebileceği Max 1600'e kadar (tercihimiz değildir böyle 1000 altı olursa mükemmel olur) telefon istiyor.
Sizce dedeme ne almalı arkadaşlar (beyaz istiyormuş kendisi :D ).

2. el iPhone 6 alabilirsiniz. Emin olun o fiyata alacağınız en iyi modellerden biri olabilir. (Easycep sitesinde 1300tl civarında bulunuyor ama 1600 lira ya 6s modelini de alabilirsiniz.)

Eğer tek şart bahsettiğin şey ise bence bu telefon ideal. Ki zaten yurtdışından gelen telefonların fiyatları uçtuğu için f/p açısından da iyi sayılabilecek bir telefon, güncel.

2. el iPhone 6 alabilirsiniz. Emin olun o fiyata alacağınız en iyi modellerden biri olabilir. (Easycep sitesinde 1300tl civarında bulunuyor ama 1600 lira ya 6s modelini de alabilirsiniz.)
knk onu düşündükte 2. el istemem dedi daha yeni ya,cevabın için sağol.
Eğer tek şart bahsettiğin şey ise bence bu telefon ideal. Ki zaten yurtdışından gelen telefonların fiyatları uçtuğu için f/p açısından da iyi sayılabilecek bir telefon, güncel.

mantıklı knk bunu alabiliriz knk belki sağol.
Arkadaşlar dedem büyük olmayan torunları ile görüntülü görüşebileceği Max 1600'e kadar (tercihimiz değildir böyle 1000 altı olursa mükemmel olur) telefon istiyor.
Sizce dedeme ne almalı arkadaşlar (beyaz istiyormuş kendisi :D ).
beyler telefonlar güzelde biraz büyük diyor dedem ne desek mutlu olmuyor.

.

A01 al en çok satan on telefon arasında deden torunlarıyla bol bol konuşsun:)

Faydalı olduysam beğen:) Haber başka bir çok yerde vardır

TECHNO3030 Red hoşuma gitti A10S de olabilir yardımlarınız için teşekkürler not aldım iyi günler. :D.
.

A01 al en çok satan on telefon arasında deden torunlarıyla bol bol konuşsun:)

Faydalı olduysam beğen:) Haber başka bir çok yerde vardır
teşekkürler muhmetemelen ondan alacağım.

Mümkünse A10S alın A01 yerine zira 16 GB hafızası var A01'in A10S'in 32 GB. Ben şu an A10S'im de 32 GB'ın 16 GB'ını doldurmuşum. Dedeniz torun fotoğraflarını bolca saklasın :)

Bu arada Vestel Venus V7 önermiyorum zira Venus sıkıntılı bir model gamı. Sıkıntı çıkarınca teknik servisi dedeniz için daha zor olacaktır.

Mümkünse A10S alın A01 yerine zira 16 GB hafızası var A01'in A10S'in 32 GB. Ben şu an A10S'im de 32 GB'ın 16 GB'ını doldurmuşum. Dedeniz torun fotoğraflarını bolca saklasın :)

Bu arada Vestel Venus V7 önermiyorum zira Venus sıkıntılı bir model gamı. Sıkıntı çıkarınca teknik servisi dedeniz için daha zor olacaktır.
teşekkürler o zaman a10s alalım biz.

Geri
Yukarı