1000-1700 TL monitör önerisi

Uğur Ergin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, genel olarak FPS oyunları oynuyorum o yüzden kendime 144Hz 1ms monitör almayı planlıyorum ancak bazı kaygılarım var.
Monitörü Valorant için istiyorum ancak genelde Valorant'ta FPS değerim 100-150 arası değişkenlik gösteriyor o yüzden yırtılma, kasma hissiyatı vb. gibi korkularım var sizce böyle bir problem yaşar mıyım?
Yaşarsam nasıl çözebilirim?
Yaşamazsam başlıkta belirttiğim bütçeye uygun monitör önerir misiniz?
Şimdiden teşekkürler.
Bu arada ekran kartım Sapphire Pulse Radeon RX 570 4 GB.

Monitörü Valorant için istiyorum ancak genelde Valorant'ta FPS değerim 100-150 arası değişkenlik gösteriyor o yüzden yırtılma, kasma hissiyatı vb. gibi korkularım var sizce böyle bir problem yaşar mıyım?
Eğer 144Hz'de iken 144FPS+ alamaz iseniz bahsettiğiniz korkuları yaşarsınız ve monitörünüz 144 Hz olsa bile keyif almazsınız pek bir işinize yaramaz maalesef, vsync açabilirsiniz belki ama o da klavye mouse gecikmesine sebep oluyor yanlış bilmiyor isem input lag deniyordu.

Arkadaşlar merhaba, genel olarak FPS oyunları oynuyorum o yüzden kendime 144Hz 1ms monitör almayı planlıyorum ancak bazı kaygılarım var.
Yaşamazsam başlıkta belirttiğim bütçeye uygun monitör önerir misiniz?
Şimdiden teşekkürler.
Bu arada ekran kartım Sapphire Pulse Radeon RX 570 4 GB.

Şiddetle bunu tavsiye ediyorum ve bilerek Curved etmiyorum, ben aldım Valorant oynuyorum Curved da pişmanım.

Bu da bir arkadaşım da var aşırı güzel Valorant oyunu ile tamamen bütünleşiyor.

Dell S2422HG der geçerim hocam. 1499tl bandında rakipsiz olduğunu düşünüyorum. 165hz 1ms VA Panel. Forumda inceleme paylaştım 20+ sayfa da kullanıcı deneyimleri var kullanan arkadaşlar görüşlerini bildirdi. Bakabilirsiniz dilerseniz.

@Glank
Yani şu an 60Hz kullanıyorum ve tabii ki alacağım monitörden yüksek bir verim bekliyorum ama önceliğim 60Hz de aldığım verimden üstün bir verim almak.

Yeni konular

Geri
Yukarı