1000-2000 arası kask önerisi

Halilefe86

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize merhaba. Ben dün motor aldım falcon mexico 150. bir kask almak istiyorum ama hangisi sağlam çok bilmiyorum. LS2 Scorpion AGV bell nolan sizce ne alabilirim birkaç denk geldiğimi söyleyim ama önerilerinize açığım.

LS2 Rapid mat Titanium kask​

Scorpion exo 390 sting​

Sadece bunlara denk geldim ve konu dışı ama siz kaskı bir yere gidince nereye bırakıyorsunuz ben okula motorla gideceğim motorda sepet yok motora koyamam elimde götürsem ne olur sizce.

Sağ ol kanka müsait olunca alacağım ve bir sorum daha var ben daha ilk kez debriyajli motoru sürdüm daha dün hatta manuel motora ilk kez dün oturdum o debriyajı tam motor kendini ittirmeye başlayınca gaz verince debriyajı bırakmamam lazım değil mi?

Sağ ol kanka müsait olunca alacağım ve bir sorum daha var ben daha ilk kez debriyajli motoru sürdüm daha dün hatta manuel motora ilk kez dün oturdum o debriyajı tam motor kendini ittirmeye başlayınca gaz verince debriyajı bırakmamam lazım değil mi?
Tam olarak o kısıma kavrama noktası deniyor. Motor ilerlemeye başladıkça sizde çok hafif bir şekilde gaz verebilirsiniz. Ama debriyajı yine kavrama noktasına nasıl yavaşça getirdiyseniz yine öyle salmaya devam edin.

Geri
Yukarı