1000-2000 TL 144Hz Monitör Önerisi

Nebulosy

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Yakın zaman içerisinde 1000 - 2000 TL arası 144 Hz monitör almayı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
Bir de sizce ASUS mu daha başarılı yoksa ViewSonic mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi mi kötü mü bilmiyorum ama şuna bakabilirsiniz:

Edit: Freesync aralığını samsung uk'e sormuştum, 60-100 arası demişlerdi sanırım. MSI'ın bir monitörü ile kıyaslama başlığı açmıştım, orada detayı var, başlığımı bulursan görürsün. 2-3 hafta önce 2200 liraydı bide bu monitör.

Son düzenleme:
AOC G2590PX kullanıyorum ve memnunum. Işık sızması yok bende. Alternatif olarak AOC C24G1 alabilirsin.
Bu monitör 240hz ve 1900tl civarı. Ama monitör nasıl bilmiyorum. Araştır bence.

24 inçte bile 1080p'de pikseller sayılıyor resmen. 27 inçte 1080p almak gibi bir hata yapmayın. 1080p alacaksanız 24 inçten yukarısını kesinlikle önermiyorum (tv alıp karşısındaki koltuğa kurulmayacaksanız eğer).

İyi mi kötü mü bilmiyorum ama şuna bakabilirsiniz:

Edit: Freesync aralığını samsung uk'e sormuştum, 60-100 arası demişlerdi sanırım. MSI'ın bir monitörü ile kıyaslama başlığı açmıştım, orada detayı var, başlığımı bulursan görürsün. 2-3 hafta önce 2200 liraydı bide bu monitör.
Dostum neden bilmeden öneri veriyorsun?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı