1000-2000 TL kamerası iyi olan telefon önerisi

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben telefonu değiştirmeyi düşünüyorum ama öncelikli özelliğim fotoğraf.
Çok sık fotoğraf çeken bir insanım hele ki manzara fotoğrafları çekerim. Telefonun eski model olması önemli değil mesela LG G4 bakıyordum sadece Gittigidiyor, Hepsiburada gibi sitelerde kalmış, o sitelere de güvenemiyorum. Sizce güvenebilir miyim?

Önceki telefonum GM Discovery 2 idi. Batarya, ısınma gibi ama kamerası güzeldi. Sırf o yüzden kullanıyordum, şimdi bozuldu yeni telefon lazım. Hem de LYS hediyesi olsun diye almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende araştırıyorum. Herhangi bir sıkıntı olmaz ise Mi 6 telefonunu almayı düşünüyorum. Hem performans hem kamera açısından bence gayet başarılı ve iyi bir telefon. Ama resmi olarak satılmadığı için HB sitesinden ithalatçı garantili olarak almayı düşünüyorum. Ben de ilk defa internetten alacağım. Eğer düşünürsen bir araştır derim Mi 6 telefonunu.

Hocam ayrıca araştırmalarıma göre en güvenilir ve sağlam internet sitelerinden biri Hepsiburada.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı